FreeBuds 5I vs Buds 2

Nochend

Decapat
Daha fazla  
Hangisi özellik olarak daha iyi ve hangisi daha iyi kulağa oturuyorsa onu alacağım. Su anda QCY T13 var ama surekli kulağımdan dusuyor. O yuzden kulaga iyi oturmasi onemli. Telefonum Samsung.

Bende de S20FE var kaliteli bir şey olsun istiyorum. Buds 2'den neden memnun kalmadın? Samsung uyumlu çalışır diyordum ama Freebuds 5i de güzel duruyor.
Hocam son ses seviyesi yüksek değil, ANC'si yine çok başarılı değil. Mikrofonlarla dışarıda telefonla konuşamıyorsunuz. Bunlar yüzünden 5i'ye yönelirdim ben.

Hocam son ses seviyesi yüksek değil, ANC'si yine çok başarılı değil. Mikrofonlarla dışarıda telefonla konuşamıyorsunuz. Bunlar yüzünden 5i'ye yönelirdim ben.
Buds 2'de kronik bir sorun var, ses kısık geliyorsa bir teknik servise vermenizi tavsiye ederim. Rüzgarlı havalar dışında mikrofonlar yeterince iyi çalışıyor.

Bahsettiğim gibi bende Buds 2 kullanıyorum, ses seviyesi baya fazla şuanda.

ANC bu fiyat bandında fena değil, daha iyi bir ANC performansı için Buds 2 Pro tercih edilebilir.
Düzgün bir mağazadan satın almanızı tavsiye ederim. Buds 2 veya Buds 2 Pro'yu replika üretimler şuanda çok fazla. Sahte/çakma bir ürün almanızı istemem.

Hangisi özellik olarak daha iyi ve hangisi daha iyi kulağa oturuyorsa onu alacağım. Su anda QCY T13 var ama surekli kulağımdan dusuyor. O yuzden kulaga iyi oturmasi onemli. Telefonum Samsung.
Buds 2 tercih edin. Samsung ekosistemi kurmaya başlarsınız. Ve tam uyumlulukla çalışır.
Gürültü modları, eko ve benzeri bir sürü ayar var. Ses seviyesi gayet yeterli ayrıca. Mikrofonlar konusunda bir sorun yok, rüzgar yağmur vs yoksa gayet telefonla konuşuluyor.

Buds 2'de kronik bir sorun var, ses kısık geliyorsa bir teknik servise vermenizi tavsiye ederim. Rüzgarlı havalar dışında mikrofonlar yeterince iyi çalışıyor.

Bahsettiğim gibi bende Buds 2 kullanıyorum, ses seviyesi baya fazla şuanda.
Başka Buds 2'de denedim hocam, beni ses seviyesi olarak tatmin etmiyor. Mikrofonlar yine aynı şekilde dışarıda neredeyse imkansız. Her türlü sesi çok fazla karşıya iletiyor. ANC konusu zaten handikapı.

Bence radarınıza kesinlikle Jabra Elite 4 ve 5i'yi almalısınız. Elite 4'te iyidir, bas olarak daha yoğun bir beklentiniz varsa Elite 3'te alınabilir.

Gürültü modları, eko ve benzeri bir sürü ayar var. Ses seviyesi gayet yeterli ayrıca. Mikrofonlar konusunda bir sorun yok, rüzgar yağmur vs yoksa gayet telefonla konuşuluyor.
Ben de kullanıyorum rüzgar çok esmediği sürece karşıya sesim çok net gidiyor. Ses seviyesi de ortalamanın üzerinde. Bu fiyata alınabilecek güzel kulaklıklardan. Samsung eko sistemi içerisinde çok iyi çalışıyor. S22 kullanıyorum, Buds 2 ile inanılmaz bir verim alıyorum.

Ben de kullanıyorum rüzgar çok esmediği sürece karşıya sesim çok net gidiyor. Ses seviyesi de ortalamanın üzerinde. Bu fiyata alınabilecek güzel kulaklıklardan. Samsung eko sistemi içerisinde çok iyi çalışıyor. S22 kullanıyorum, Buds 2 ile inanılmaz bir verim alıyorum.
Ses berraklığı olsun, 360 ses olsun, bu konulara hiçbir şey diyemem. Bu konularda gerçekten başarılı. Lakin bana göre bahsettiğim eksileri var.

Bence radarınıza kesinlikle Jabra Elite 4 ve 5i'yi almalısınız. Elite 4'te iyidir, bas olarak daha yoğun bir beklentiniz varsa Elite 3'te alınabilir.
Jabra Elite 3 modeli yanlış hatırlamıyorsam dokunmatik yüzeye sahip, Elite 4 modeli ise gömülü buton ile çalışıyor. Şahsen dokunmatik olması daha iyi gibi. Ama tamamen kişisel tercihe bağlı.

Ses berraklığı olsun, 360 ses olsun, bu konulara hiçbir şey diyemem. Bu konularda gerçekten başarılı. Lakin bana göre bahsettiğim eksileri var.
Ses düzeyi ortalama üzerinde ama bu fiyat klasmanında ANC ortalama denebilir. En azından otobüste falan olduğunuz zaman sizi soyutlayabiliyor. Şahsen düşüncem böyle bir kulaklıkta ANC performansını üst düzey beklememek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı