Disney+ Galaksinin Koruyucuları 3 filmi gözükmüyor

Hocam o diğer ülkeler için, ben de aynı şeyi dr. Strange de yaşamıştım araştırınca bu yasayı buldum.

Yasadaki süre sonra eklenmişti.
Hocam bunu öğrendiğim iyi olmadı, zaten deprem yüzünden sinemalar kapandı, açılmıyor. Dışarı çıktığımda gerçekten keyif aldığım tek aktivitem sinemaya gitmekti, o da olmayınca Disney+ üyeliği satın aldım, şimdi bu da olmuyor. Anlaşılan bekleyeceğiz. Teşekkürler hocam.

Hocam bunu öğrendiğim iyi olmadı, zaten deprem yüzünden sinemalar kapandı, açılmıyor. Dışarı çıktığımda gerçekten keyif aldığım tek aktivitem sinemaya gitmekti, o da olmayınca Disney+ üyeliği satın aldım, şimdi bu da olmuyor. Anlaşılan bekleyeceğiz. Teşekkürler hocam.

VPN ile izliyebilirsiniz herhalde.

Hocam o diğer ülkeler için, ben de aynı şeyi dr. Strange de yaşamıştım araştırınca bu yasayı buldum.

Yasadaki süre sonra eklenmişti.
O yasa Organize İşler Sazan Sarmalı'nın vizyona girdikten 1 hafta Netflix'te yayınlanması ile gelmişti diye hatırlıyorum. Sinemada vizyona giren film 5 ay içinde ücretli platformlara, 6 ay içinde de ücretsiz platformlara gelemez. Ücretli platformlar için süre 5 ay yani.

Geri
Yukarı