Galatasaray tur atladı!

Fenerbahçeliyim, şahsen GS vasat oynuyor ıcardi'siz diye düşünüyorum. Fenerbahçe 9 gol attı. Siz 1'i zar zor attınız. Tabii benim yaptığım çok basit ve yetersiz bir karşılaştırma. Ama GS Türkiye'nin en büyük futbol takımıdır diye düşünüyorum tarafsız olarak.

Bakambu böyle devam ederse bir yerde patlatır bizi. Umarım 1 maçlık bir kötülüktü. Bu arada Galatasaray full ataktaydı evet ancak Žalgiris'te full defanstaydı. Adamlar kontratak yaptıklarında ileride bir kişi bile yoktu. Burada tur atlamışız hala "yok köy takımına 1 attı yok şunu yapmasaydı" Bi sakin.

Adamlar halı saha maçı yapar gibi daldıkları için sürekli faul düdüğünün çalınması normal. Hakem kötü yönetti diye Galatasaray şike yaptı diyemezsiniz. O zaman geçen sezon ki Galatasaray-Alanyaspor maçında da hakem hatası yoktu, Alanyaspor şike yaptı. Ne de olsa her şeye şike diyoruz değil mi?
Şike yapmak ile kötü hakem yönetimi arasında dağlar kadar fark var. Bu konular çok hassas konular ve bu kadar normalleştirerek şike yaptık demek saçmalığın daniskasıdır. Akan oyundaki kartlar ile şike kavramını yapıştırıyorsan yanlış yapıyorsun.
Sarı kart doğru karar. Öyle bir dalış yok. Topa müdahale falan kurtarmaz oyuncuyu. Ayağa da sert bir müdahale olsa kırmızı zaten.
Sarı kart doğru karar. Öyle bir dalış yok. Topa müdahale falan kurtarmaz oyuncuyu. Ayağa da sert bir müdahale olsa kırmızı zaten.
Yanlış bir tabir kullandım. Şike değil de hakem hataları diyelim. Ama zalgirise az da olsa üzüldüm. Adamların 2 net pozisyonunu da yedi forvetleri. Musleraya helal olsun adam kaç yaşında hala net pozisyonları kurtarıyor. Ama maç içinde yaptığı hata ona yakışmadı.

Ben İzledim Maçı Pek Beğenmedim Galatasarayı, Takım Hazırlanamamış Hiç Eğer Biraz Formda İş Yapabilecek Bi Rakip Olsa Elenebilirdi Galatasaray Yetersiz Fizikle

Yanlış bir tabir kullandım. Şike değil de hakem hataları diyelim. Ama zalgirise az da olsa üzüldüm. Adamların 2 net pozisyonunu da yedi forvetleri. Musleraya helal olsun adam kaç yaşında hala net pozisyonları kurtarıyor. Ama maç içinde yaptığı hata ona yakışmadı.
Hakem hatası yoktu. Hakem sadece ufak faullere bile duyarlıydı. Bende bazı yerlerde "faul vermese daha iyi olurdu" dedim. Hele ki ataklardaki forvet performansı hakkında söylediğin çok doğru.

UEFA şampiyonlar ligi 2. ön eleme turunda 2-2'nin rövanşında Galatasaray, konuk ettiği Zalgiris'i 1-0 yenip tur atladı.

Eki Görüntüle 1887521

3. ön eleme turunda Slovenya ekibi olimpija ljubljana ile karşılaşacak olan Galatasaray, tur atlaması halinde Antwerp veya rakow-aris, molde-klaksvik, slovan bratislava-maccabi haifa eşleşmelerinin galiplerinden biriyle eşleşecek.

Bu stoperler ile şampiyonlar liginde averaj takımı oluruz. Çok iyi 1 ya da 2 stoper şart.

Bu stoperler ile şampiyonlar liginde averaj takımı oluruz. Çok iyi 1 ya da 2 stoper şart.
Ramos her halükarda alınmalı. Nelsson giderse de onun yerine genç potansiyelli ve geldiği gibi 11 oynayabilecek seviyede birini almalıyız. Ramos daha çok rotasyonda Kaan Ayhan’la oynamalı. 50’den fazla resmi maç oynayacağız, mecburen sağlam yedekler lazım.

Ramos her halükarda alınmalı. Nelsson giderse de onun yerine genç potansiyelli ve geldiği gibi 11 oynayabilecek seviyede birini almalıyız. Ramos daha çok rotasyonda Kaan Ayhan'la oynamalı. 50'den fazla resmi maç oynayacağız, mecburen sağlam yedekler lazım.

Hem stoper alınmalı, hem de dünkü oyundan daha iyisi oynanmalı. Bir de okan hocanın aklını başına alması lazım. Hala amatör teknik direktör gibi saçma sapan hatalar yapıyor. Oliviera ve berkan birlikte oynadığında orta saha biraz yumuşak kalıyor. Bunu görmemek için kör olmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı