Elektronik Galax GeForce RTX 4070 Ti Super SG 32.999₺

Serush

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X, MSI PRO B650-P WIFI, * Sapphire Pulse ITX Radeon RX 570 8GB * Kingston DDR5 32GB(2x16GB) 5600MHz CL36 Fury Beast, Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W, Arctic LIQUID FREEZER II 240, DeepCool CC560
Farkı onlar almıyor zaten. Merkez bankasının kararıyla bankalar alıyor o faizleri :))
Genelde Amazon üzerinden alışveriş yapıyorum ve taksit olayında vade farksız 6 yapıyorlar çoğunlukla. Ondan dolayı böyle yazmıştım aslında. Tabii daha önce Amazondan ekran kartı almadım orası da ayrı bir konu.

Keşke kredi kartına taksitte bu kadar fark almasalar :(

TL de bu kadar enflasyon varken almak zorundalar kar etmek istiyorlarsa. Faizin artması bir dert, artmaması bir dert. Fakat şu anki şartlar için maalesef daha da artmak zorunda. Lakin 45-47.5 den fazla artmayacak ve günü kurtarırken seneye daha da sıkıntıya gireceğiz. Yıllardır aynı senaryo.

Çıldırdınız mı gençler bu karta 33K para mı verilir?

2.elde tertemiz garantili 6800XT ler 10-11K ya bulunuyor 4070 Ti super ile arasındaki performans farkı da %22-25 civarı yani %25 performans için %300-350 fark ödüyorsunuz akıl işi değil.

10-11K ya 6800XT yanına da yine 2.elde 2-3 aylık ithalatçı garantili tertemiz PS5 ler 15-16K dan bulunuyor (3 gün önce aldım) al sana mis gibi setup.

Geri kalan 6-7K yı da ister köşeye atın isterseniz de çevre ekipmanı vs. ne ihtiyacınız varsa artık.

Popüler kültürün kölesi olmasın şu kart şu fiyatlara satılmamalı, özellikle 2.elde çok güzel kartlar çok uygun fiyatlara satılırken bu paraları vermeyin yazık cidden.

Çıldırdınız mı gençler bu karta 33K para mı verilir?

2.elde tertemiz garantili 6800XT ler 10-11K ya bulunuyor 4070 Ti super ile arasındaki performans farkı da %22-25 civarı yani %25 performans için %300-350 fark ödüyorsunuz akıl işi değil.

10-11K ya 6800XT yanına da yine 2.elde 2-3 aylık ithalatçı garantili tertemiz PS5 ler 15-16K dan bulunuyor (3 gün önce aldım) al sana mis gibi setup.

Geri kalan 6-7K yı da ister köşeye atın isterseniz de çevre ekipmanı vs. ne ihtiyacınız varsa artık.

Popüler kültürün kölesi olmasın şu kart şu fiyatlara satılmamalı, özellikle 2.elde çok güzel kartlar çok uygun fiyatlara satılırken bu paraları vermeyin yazık cidden.
İnsanların alım güçleri ve ihtiyaçları değişiklik gösterir. Size yeten bir başkasına yetmiyor olabilir bunu anlamak güç mü?
Mis gibi dediğiniz PS5, asgari düzeyde oyun oynatabilen bir cihazdan ibaret. Benim evimde 4k oled sistem var ve cihaz bana 1k 60fps çamur mu yoksa 4k 30fps kasan oyunlar mı diye 2 seçenek sunuyor. Bu kart ise 4k son teknoloji yazılımlar ile (RTX, dlss+FG) 100+ FPS ler sunabilen bir kart. İkisi arasında dağlar kadar fark var.
Hem neden 15k verdiniz ki? İkinci el ps4 falan da alabilirdiniz, hatta 15-20 TL'ye deste alıp iskambil falan da oynayabilirsiniz o daha ucuz.

Geri
Yukarı