Elektronik Galax RTX 4070 Ti Super 34.699 TL

AKBLT_25

Hectopat
Yer
Erzurum
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartım: ASUS TUF RTX 3060 12 GB v2, İşlemcim: Ryzen 5800X3D, Anakartım: MSI Mag X570S Torpedo Max , Güç Kaynağım: Xigmatek Shogun 750W 80 Plus Gold, Monitörüm: LG 27GN600-B, İşlemci Soğutucusu: Thermaltake TH240 ARGB Snow White Edition, Bilgisayar Kasası: Dark Guardian Pro Mesh
Herkese merhaba. Akakçe'den baktığımda en düşük fiyatlı RTX 4070 Ti Super olarak görüyorum hatta bu model özelinde konuşursam en son altı ay öncesinde bu fiyatta olmuş yani almak isteyen varsa bu linkten alabilir: Galax RTX 4070 Ti Super EX Gamer

Soğutması başarılı, güzel bir model. 35 bandı fena değil, 4070 Ti Super için şu an. Büyük ihtimal artacak çünkü.

Bu arada 6 ay öncesi ibaresi yanlış olmuş kusura bakmayın, kart çıkalı o kadar olmadı ama Akakçe'de varsayılan olarak 6 ay öncesini gösteriyor ondan bir karışıklık olmuş, yine de bu model çıktığından beri bu kadar ucuza düşmemişti tabii diğer RTX 4070 Ti Super modellerinde illa ki daha düşük fiyatlı olanlar olmuştur orası ayrı.

4070 Ti Super için muhteşem fiyat. Ama ben Amerika'ya gidip gelecek birilerini bulursam 950 $'a Asus Rog Strix modelini getirtmeye çalışacağım, rica usülü. :)

Keşke 3-5 taksit vadesiz olsa da alsak
Konuyu düzenleyemiyorum. İndirim bitmiş, yani almak istesekte şuan alamayız bu konuda belirtilen fiyattan.

4070 Ti Super için muhteşem fiyat. Ama ben Amerika'ya gidip gelecek birilerini bulursam 950 $'a Asus Rog Strix modelini getirtmeye çalışacağım, rica usülü. :)
Öyle birisi varsa çevrenizde tabii ASUS modeli daha uyguna gelir. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı