Custom ROM Galaxy A22 5G SM-226B Custom ROM nasıl atılır?

High Woo

Yoctopat
Daha fazla  
Neredeyse 12 saattir uğraşıyorum Odin ile Magisk root TWRP yükleyip neredeyse her yolu denedim telefon 2 kez brick oldu. SP Flash Tool MediaTek dimensity 700 (MT6833) stock ROM ile geri döndürdüm ama hala başaramadım. Şu an telefonum rootlu ve TWRP yüklü yardımcı olabilecek var mı?

TWRP sürekli 0 MB veya bağlanmıyor hatası alıyorum sistem siliniyor ve Odin ile stock rom attıp duruyorum

Herhangi bir GSİ rom yükleyemez miyim ayrıca
MT6833 işlemcili bulabildiğim tek rom bu Xiaomi Resmi ve Poco serisi temsil ediyor kurmaya çalıştım fakat fast boot ile bot.img yüklenmedi twrp ile de denedim olmuyor

Telefon özellikleri bire bir aynı hatta elimde ki Samsung note 11s ten daha iyi ama kuramadım bı türlü

Herhangi bir gsi ROM yükleyemez miyim ayrıca.
MT6833 işlemcili bulabildiğim tek ROM bu Xiaomi resmi ve POCO serisi temsil ediyor kurmaya çalıştım fakat Fast boot ile bot. İmg yüklenmedi TWRP ile de denedim olmuyor.

Telefon özellikleri bire bir aynı hatta elimde ki Samsung Note 11sten daha iyi ama kuramadım bir türlü.

Bazen oluyor ama sağlıksız biraz. Önermiyorum. Eğer memnun değilseniz sürüm düşürme yapabilirsiniz.

Room kurmak istememin sebebl Üreticinin özel uygulamalar ve kısıtlı performans

Sürüm düşürsem bile bunlardan kurtulamıyorum en sıkıcı kısmında gereksiz Google uygulamaları

Geri
Yukarı