Gameship güvenli mi?

6-7 oyun aldım hep 25-30 saat içinde gönderdiler. Uygulamalarında yazan 24 saat içerisinde gelecektir külliyen yalan.
3 oyun aldım, bir tanesi 10 saatte diğer iki tanesi ise ortalama 20 saat içerisinde teslim edildi. Yoğunluğa göre değişiyor. Uygulama içerisinde satıcı arkadaşların hızı da büyük bir faktör.

6-7 oyun aldım hep 25-30 saat içinde gönderdiler. Uygulamalarında yazan 24 saat içerisinde gelecektir külliyen yalan.

Bana 24 saatten az bir sürede gelmişti ama yine en az 15 saat sürdü fakat adamlar garanti verse bile, orada oluşturmaya çalıştıkları şey bir topluluk, yani bu topluluk büyüdükçe bu hizmetlerin saati kısalacaktır.

Site pek güvenilir bir siteye benzemiyor, Steam üzerinden almak daha mantıklı, bu ve bunun gibi yerli yabancı birçok site mevcut hepsi copy paste siteler gibi duruyor. 3 kuruş için değmeyecektir.

Site pek güvenilir bir siteye benzemiyor, Steam üzerinden almak daha mantıklı, bu ve bunun gibi yerli yabancı birçok site mevcut hepsi copy paste siteler gibi duruyor. 3 kuruş için değmeyecektir.

29 Ocak 2024'te alışveriş yapmıştım, oyun Anomaly Agent ve hala kütüphanemde duruyor, bunun dışında reklam sayılır mı bilmem fakat Mustafa kadir diye bir YouTuber var arkadaşım diyor hadi ben onu bilmiyorum dediniz, carry Potter'ın bile reklam aldığını gördüm, bu adam eskiden eleştiri videoları çekerken popüler geçenlerde de yeni kanalıyla 100.000 abone olmuş biri yani bu adamlar takipçilerini dolandıracak kişiler değiller iftira atmayınız lütfen adamlara, onların amacı zaten bir topluluk oluşturmak, bu arada gameship görevlisi falan değilim sadece adamlar oyunların pahalı olduğu Türkiye'de Steam bakiyesini cüzdana çevirmeyi ve insanlara indirimli oyun sunuyorlar yani.

Geri
Yukarı