Gamesir.hk sitesinden gamepad alınır mı?

SteeL_HeLL

Decapat
Daha fazla  
Selam, GameSir markalı kontrolcü alacaktım. Bir baktım kendi sitelerinde daha ucuza satıyorlar. Ben de sitedeki yorumlara baktım, 9-10 gün oldu ve elime ulaşmadı gibi yorumlar vardı. Bu site aracığılıyla hiç ürün alan oldu mu? Çünkü yurt dışından geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burdan 30-40 dolara bir şey alacağına Amazon.com.tr'den alman daha mantıklı. Site hiç güvenilir gözükmüyor. Ayrıca yurt dışından geleceği için bir de ekstra gümrük ödeyeceksin falan filan. Amazon doğrudan hallediyor hepsini.

Hangi kontrolcüyü alacaksın?
Gamesir G7 SE

Burdan 30-40 dolara bir şey alacağına Amazon.com.tr'den alman daha mantıklı. Site hiç güvenilir gözükmüyor. Ayrıca yurt dışından geleceği için bir de ekstra gümrük ödeyeceksin falan filan. Amazon doğrudan hallediyor hepsini.
Orjinal sitesine baktım burası dışında başka yok.

2500 tl oluyor

Dosya Ekleri

• 1703090863889.png
    1703090863889.png
    79,3 KB · Görüntüleme: 41

Bence hiç uzağa gitmeye gerek yok. Logitech alabilirsin. İlla Xbox kontrolcüsü şeklinde istiyorsan da Pusat alabilirsin.
Bunlardan daha dandik birşey önerilemezdi hocam. Ucuz istenirse altta attığım da olur.

Niye Türkiye'den alınabilecekken yurt dışından link paylaşık kargo + gümrükle 2000 lira üstü para harcatmaya çalışıyorsun adama? Sen sadece başlıkta parayı hesaplıyorsun. Sepette ödenecek parayı değil. F/P denen bir şey vardır. Ödediğin paraya göre performans beklersin ve ona göre performans alırsın.

Ayrıca Logitech'in kontrolcüsü nerdeyse bütün Dünya'da en iyi bütçe dostu kontrolcü olarak görülürken "daha dandik bir şey önerilemezdi" demen ve aynı zamanda "mahalle bilgisayarcısı" rozetin olması biraz endişe verici.

Geri
Yukarı