Gamesir.hk sitesinden gamepad alınır mı?

Niye Türkiye'den alınabilecekken yurt dışından link paylaşık kargo + gümrükle 2000 lira üstü para harcatmaya çalışıyorsun adama? Sen sadece başlıkta parayı hesaplıyorsun. Sepette ödenecek parayı değil. F/P denen bir şey vardır. Ödediğin paraya göre performans beklersin ve ona göre performans alırsın.

Ayrıca Logitech'in kontrolcüsü nerdeyse bütün Dünya'da en iyi bütçe dostu kontrolcü olarak görülürken "daha dandik bir şey önerilemezdi" demen ve aynı zamanda "mahalle bilgisayarcısı" rozetin olması biraz endişe verici.
Kardeşim ucuz birşey istiyorsa gene 1200TL'ye seçenek attım. Arkadaşın yazdığı gamepadler internette 3000TL civarı. Bende ona göre fiyatta önerdim zaten. Eğer ucuz isterse Ultimate C alsın. En azından Xbox 8. ve 9. nesil arasında bir kalitede kolu olur. Gidip monster veya 10 senelik dandik logitech alıp parasını boşa heba etmesin en azından.

Niye Türkiye'den alınabilecekken yurt dışından link paylaşık kargo + gümrükle 2000 lira üstü para harcatmaya çalışıyorsun adama? Sen sadece başlıkta parayı hesaplıyorsun. Sepette ödenecek parayı değil. F/P denen bir şey vardır. Ödediğin paraya göre performans beklersin ve ona göre performans alırsın.

Ayrıca Logitech'in kontrolcüsü nerdeyse bütün Dünya'da en iyi bütçe dostu kontrolcü olarak görülürken "daha dandik bir şey önerilemezdi" demen ve aynı zamanda "mahalle bilgisayarcısı" rozetin olması biraz endişe verici.
Ayrıca kol olarak logitech tabiki 1000TL gibi bir fiyata dandik. 8bitdo şuanda 1200TL'ye ondan çok daha kaliteli. Logitech F710'dan tut Xbox ve PS5' elite kontrolcülerine kadar birçok kontrolcü kullandım.

Bu biraz daha pahalı ama fena değildir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı