Getir yemeği getirmediği halde parayı iade etmiyor

Murlemek

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Özel öğrenci otizmli
Arkadaşlar dün gece getirden sipariş verdim ödemeyi banka hesabımla yaptım ödeme direkt kesildi 3 saat oldu gelmedi gelmedi. Dominos pizza almıştım teslim edildi diyor hala yok. Müşteri hizmetleri ile konuştum ilgilenmediler. 3 kez denedim ödemeyi attık dediler hala gelmedi ne yapacağım?

Arkadaşlar dün gece getirden sipariş verdim ödemeyi banka hesabımla yaptım ödeme direkt kesildi 3 saat oldu gelmedi gelmedi. Dominos pizza almıştım teslim edildi diyor hala yok. Müşteri hizmetleri ile konuştum ilgilenmediler. 3 kez denedim ödemeyi attık dediler hala gelmedi ne yapacağım?
İade ettik diyorlarsa 7-14 gün iş gününde hesabınıza gelir para. Bazen bu süre daha da kısa olabiliyor.

Şikayet var a yazın hocam.

Hocam müşteri hizmetleri pek güven vermedi sitesinden konuştum telefonla değil.

Hocam Şikayetvar'da çoğu kişi geri dönüş almamış.

En son tüketici hakem heyeti ne verirsin.

Nasıl veririz hocam.

e-Devlet'e tüketici hakem heyeti yazıp başvuru yapman gerek faturalarını ve aldığına dair belgelerini de oraya koyarsan yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı