Gigabyte H610M ID-Cooling SE 214 XT soğutucu ARGB kablosu nereye takılacak?

Proximity

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Gigabyte H610M anakarta sahibim. ID-Cooling SE 214 XT işlemci soğutucuyu anakartıma monte ettim ancak anakartta ARGB desteği var mi ve varsa fandan gelen ARGB kablosunu anakartta nereye takacağım? Bu konuda bilgi almak istiyorum.

Merhaba. Gigabyte H610M anakarta sahibim. ID-Cooling SE 214 XT işlemci soğutucuyu anakartıma monte ettim ancak anakartta ARGB desteği var mi ve varsa fandan gelen ARGB kablosunu anakartta nereye takacağım? Bu konuda bilgi almak istiyorum.

1684427724462.png

Böyle pin girişi olan yer olması lazım.

Maalesef anakartta öyle bir giriş yok. ARGB'siz olarak kullanıyorum şu an 12400F stok soğutucusuna göre acayip fark oluştu ve çok sessiz keşke anakartım ARGB destekleseydi ama sağlık olsun.

ARGB yoksa yapacak bir şey yok dostum 0.61AU $ 91% OFF|COOLMOON AR 1 RGB denetleyici kablosu 5V 3 Pin SATA AURA ARGB Mini kontrol HUB adaptörü için bilgisayar fanı LED aydınlatma CPU soğutucu| | - AliExpress
Bunun gibi bir ürünle yapabilirsin güç kaynağından gelen dişi SATA ile buradaki SATA'yı takarsan ARGB ucunada soğutucunun kablosunu takarsan olur https://tr.aliexpress.com/item/1005...708186483!sea!TR!0&curPageLogUid=xFZeWdVWRgYA
Bu da varmış ama bu nasıl bilmiyorum 10 port diyor bu daha iyidir tabide bu doğru olanımı bilmiyorum.

Geri
Yukarı