Çözüldü ID-COOLING SE-214-XT R ışığı çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
@cumali_032 HB'deki 1 haftaya geliyor ya, ama o da mantıklı. Alırken satıcıya mesaj atın pinleri unutmasın.
Satıcıya ulaştım. Resimdeki pinleri gönderiyor musunuz dedim. Evet, hepsini gönderiyoruz dedi. İnşallah bir problem olmaz bakalım hocam satın aldım. Bu arada o pinleri nereye takacağız? Kumanda ve fanın ARGB kablosuna mı takacağız?

Bu arada Molex kablosunu da satın aldım. Bizi bu kadar Teknobiyotik uğraştırdı, cidden Teknobiyotik'ten beklemezdim.
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

50-60 TL'ye RGB kontrolculer var bunlardan alınsa ışık vermede bir sıkıntı çıkar mı? ASUS B550M-K anakartta RGB'le ilgili hiçbir şey yok sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
50-60 TL'ye RGB kontrolculer var bunlardan alınsa ışık vermede bir sıkıntı çıkar mı? ASUS B550M-K anakartta RGB'le ilgili hiçbir şey yok sanırım.
Hayır hocam bir sıkıntı çıkmaz. Benimkinde çıkmadı.

20230316_144628-jpg.1703448

Alttaki gördüğünüz kumandalı değiştirilebiliyor.

@195353 Ayrıca anakartınızda ARGB ve RGB çıkışı da bulunmamakta. Bu ürün sayesinde yapabiliyorsunuz. Gücü SATA'dan alıyor.

Hayır hocam bir sıkıntı çıkmaz. Benimkinde çıkmadı.

20230316_144628-jpg.1703448

Alttaki gördüğünüz kumandalı değiştirilebiliyor.

@195353 Ayrıca anakartınızda ARGB ve RGB çıkışı da bulunmamakta. Bu ürün sayesinde yapabiliyorsunuz. Gücü SATA'dan alıyor.

Teşekkürler. Bende aynı soğutucu siparişi verdim, böyle bir kontrolcü lazım ışıksız olması keyifsiz olur gerçekten.

Son düzenleyen: Moderatör:
@cumali_032 hayırlı olsun, iki minik tavsiye, kablolalamayı iyi yap ve PSU'dan gelen ilk kabloyu ekran kartına tak. Daha verimli olur.
PSU'dan gelen ilk kablo derken? Hocam kablolamayı bilgisayarcı yaptı. PSU'dan nereden kablo geliyor ve bu ekran kartına takılan ilk kablo değil mi?

Geri
Yukarı