Gigabyte X670 Elite AX vs Gigabyte X670 Gaming X AX V2

E tabi tartışmasız 4070 super fazlasıyla yetecek bir ekran kartı güle güle kullan :) Ben de monitörüm önceden olsaydı 4080 super alacaktım ama 4070ti super 4080 super arasındaki fiyat farkı monitöre gitti :D Bakma ben de ilk defa masaüstü sistem topladım bu zamana kadar hep dizüstü gaming laptop şekli takıldık :) 7 senedir 1050ti ekran kartlı monster laptop kullanıyordum 4070ti superli Qhd 240 hz monitörlü sisteme geçince aydınlanma yaşadım çağ atladım resmen :D bu zamana kadar neden masaüstü toplamamışım diye pişman oldum :D
Eyvallah reis sağolasın :D Off o nasıl bir atlama şekli ? :D Seni uçurur o pc :D Bence 4070 Ti süper fazlasıyla yeter :D 4080 arasında ki fark monitör değer :D

Eyvallah reis sağolasın :D Off o nasıl bir atlama şekli ? :D Seni uçurur o pc :D Bence 4070 Ti süper fazlasıyla yeter :D 4080 arasında ki fark monitör değer :D
Sorma ya yeni bir çağ açmışım gibi oldu :D Ekran kartı ayrı bir mesele zaten de monitör işi apayrı oldu resmen önceki ekrana nasıl dayanmışım bunca sene bilemedim :D Çok büyük bir sıçrama oldu her türlü

Yeni konular

Geri
Yukarı