Glow

Glow v24.06

Roines, Glow yazılımını yeni bir güncelleme girdisiyle güncelledi:

v1.86

Not: Glow'u kullanmadan önce mutlaka ZIP'ten çıkarın. Aksi durumda hata alabilirsiniz.

Yenilikler
  • Glow'un çöp toplama (gereksiz RAM kullanımı temizleyici) özelliği geliştirildi. Artık program günlerce çalışsa bile 25 - 35 MB arası RAM kullanıyor.
  • Glow artık yön tuşları ile menü desğiştirmeyi tam olarak destekliyor. Alt sayfalara geçmek için sağ yön tuşunu, üst sayfalara geçmek için sol yön tuşunu kullanabilirsiniz...

Bu güncelleme girdisinin devamını okuyun...

1696033199696.png

1696033215896.png

Keşke şurada 3090 yazdırabilseydim..

Isı gösterme gelebilirse güzel olur.

Gözcü konusunda Visual Basic de kullandığınızı hatırlıyorum. Sadece C# ile böyle bir program yapılabilmesine sevindim. Low level language bilmeye gerek yok o zaman?

@264523 Low level isteğe bağlı. C# ile ileri düzey yazılım geliştirilebilir.

Glow, %100 C# kullanmaktadır. Harici bir dil kullanmıyor.

Gözcü'nün ilk sürümü Visual Basic ile yazıldı. Gözcü'nün sonraki versiyonu C# ile yazıldı. Lakin 150+ hatası olduğu için proje yok edildi.

Glow yeni nesil bir sistem analiz yazılımı. CPU-Z ve Speecy gibi yazılımların aksine gelişmiş bir arayüze sahip ve minimum hata oranı ile ileri düzey sistem analizi yapmaktadır.

@264523 evet, Glow'u kendim geliştiriyorum.

Glow, Gözcü'den aldığı temel deneyim ile yeniden yazıldı.

4.5 yıldır Glow geliştiriliyor yani.

Elinize emeğinize sağlık hocam çok güzel programmış bütün sistem özelliklerimi görebiliyorum.

@Burak5415 güzel yorumunuz için teşekkürler.

Programın amacı, bilgisayardan hiç anlamayan birinin bile rahatça sistemi hakkında bilgi alabilmesi.

Veya sistem bilgisini başka biriyle paylaşmak isterse ve özel bilgileri gözükmesin isterse mesela üst menüde gizleme modu özelliği var.

Bu özellik, e-posta, seri numarası, benzersiz kimlik, MAC adresi vb. hassas bilgi içeriklerini gizler.

Yani yıldıza çevirir.

Roines, Glow yazılımını yeni bir güncelleme girdisiyle güncelledi:

v1.87

Not: Glow'u kullanmadan önce mutlaka ZIP'ten çıkarın. Aksi durumda hata alabilirsiniz.

Yenilikler

Fransızca dil desteği eklendi.
Almanca dil desteği eklendi.
USB bölümüne USB Kontrolcü bölümü eklendi.
USB bölümüne USB Kontrolcü seçme özelliği ve gösterme özelliği eklendi.
USB bölümüne USB Kontrolcüsü Adı gösterme özelliği eklendi.
USB bölümüne USB Kontrolcüsü Yayımcısı gösterme özelliği eklendi.
USB bölümüne USB Kontrolcüsü...

Bu güncelleme girdisinin devamını okuyun...

Yeni konular

Geri
Yukarı