Glow

Glow v24.05

@pottie4r merhaba, .NET Framework 4.8.1 sürümü daha çok monitörler için ve Windows 11 için ekstra destek sağlıyor. Daha kararlı ve optimize olmasını sağlıyor.

Ek olarak .NET performansı da belli bir oranda artmış anladığım kadarıyla.

Daha detaylı incelemelerim oldu, lakin aşırı teknik :)
Anlatması biraz uzun sürebilir.

Roines, Glow yazılımını yeni bir güncelleme girdisiyle güncelledi:

v1.91

Not: Glow'u kullanmadan önce mutlaka ZIP'ten çıkarın. Aksi durumda hata alabilirsiniz.

Yenilikler
  • HTML Motoru yenilendi. Artık yeni yazı tipi, yeni görünüm şekli, yeni hızlı bölüm değiştirme özellikleri içeren kuvvetli bir rapor sistemi haline geldi.
  • HTML İle Çıktı Alma özelliği geliştirildi. Artık HTML belgesi açıldığı zaman sayfanın sol altında seçme kutusu yer almaktadır. Bu kutu ile hızlıca istenilen bölüme...

Bu güncelleme girdisinin devamını okuyun...

@Eray T hocam elinize sağlık. Bu program benim için iyi bir örnek oldu. C# öğrenmek için ne önerirsiniz? Siz nasıl öğrendiniz? Python'dan temel yazılım bilgim var ancak GUI uygulamalar ve oyunlar için C#'ın uygun bir dil olduğuna karar verdim.

@yms teşekkürler. C# için eğitim seti önerime bakabilirsiniz.

@yms teşekkürler. C# için eğitim seti önerime bakabilirsiniz.

Elinize taş değmesin hocam. Vaktiniz olursa C# hakkında genel bir rehber yaparsanız çok iyi olur. Bu konuda ciddi bir bilgi eksikliği olduğunu düşünüyorum.

Roines, Glow yazılımını yeni bir güncelleme girdisiyle güncelledi:

v1.92

Not: Glow'u kullanmadan önce mutlaka ZIP'ten çıkarın. Aksi durumda hata alabilirsiniz.

Yenilikler
  • Önbellek Temizleme Aracı geliştirildi, artık Windows Update indirme geçmişini temizleyebiliyor.
  • Önbellek Temizleme Aracı geliştirildi, artık Windwows Explorer simge önbelleğini temizleyebiliyor.
  • .NET Framework güvenlik yamaları Glow v1.92 ile güncellenmiştir.
Hata...

Bu güncelleme girdisinin devamını okuyun...

Sonraki yama ile SFC ve DISM Otomasyon Aracı için güncelleme olacak.

Her onarım işlemi başlatıldıktan sonra artık son onarım zamanı bilgisi gösteriliyor. Programı kapatıp açsanız bile süre orada durmaya devam eder. Tabii ayar dosyasını silerseniz gider. Eğer daha önce bir kayıt yoksa Glow tarafından, orada "hiçbir zaman" yazacaktır.

1701259761247.png

Geri
Yukarı