Görev çubuğunun pozisyonu nasıl değiştirilir?

sabenamat

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Görev çubuğunun yerini değiştirmek istiyorum. Regedit'ten yapmaya çalıştım fakat olmadı. Ognitorenks toolbox ile denedim yine olmadı ne yaptıysam bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi sosyaller!

Yok mudur hiç program vs.

Evet.

Daha önce rengini falan değiştirmek için çok program gördüm ama yerini değiştirenini görmedim. Eğer varsa bile hiç estetik durmaz çünkü başlat kısmını değiştirilemeyeceği için siz nereye koyarsanız koyun muhtelemen arama, başlat, bildirimler, hızlı kontroller pencereleri yine aynı yerinde açılır. Ama tasarımını hiç beğenmediyseniz Microsoft Store'da TranslucentTB isimli bir uygulama var şeffaf veya akrilik yapabiliyorsunuz öneririm.

Merhaba. Görev çubuğunun yerini değiştirmek istiyorum. Regedit'ten yapmaya çalıştım fakat olmadı. Ognitorenks toolbox ile denedim yine olmadı ne yaptıysam bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi sosyaller!
Gelişticisi olarak temin ederim ki Toolbox'ın böyle bir işlevi bulunmamaktadır. Araç içerisinde "Sistem Optimizasyonu [Playbook]" bölümünü kullanmış olsanız dahi o bölümde istediğiniz ayar bulunmamaktadır.

Yaşadığınız soruna değinecek olursak yanlış hatırlamıyorsam Microsoft 22H2 sürümüyle birlikte bu konuya bir kısıtlama getirmişti. Son durumu hakkında net bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı