GT 630 Big Sur için uyumlu mu?

Ali_Toprak

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
RAM
8GB
SSD veya HDD modeli
1TB HDD 256GB SSD
Ekran kartı
NVIDIA GT630 2GB
Anakart
ECS H81H3-M4
İşlemci
Intel Core I7 4770 3.40 GHz
PC Big Sur için uyumlu mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayın çok soru soruyorum ben bu iGPU'yu Windows'ta stabil olarak kullanabilecek miyim?
Ve o portun üzerinden plastik kapak var?
Evet. Bir farkı olmayacaktır. Sadece edit gibi şeyler yaparken programları GT 630'u kullanmasını Windows'tan belirtmeniz gerekebilir ve bu çok zor olmayacaktır. Onun dışında o portun üzerinde plastik kapak olmasının nedeni muhtemelen içine toz girmemesi içindir. Eğer sökülebiliyorsa sıkıntı olmayacaktır.

Evet. Bir farkı olmayacaktır. Sadece edit gibi şeyler yaparken programları GT 630'u kullanmasını Windows'tan belirtmeniz gerekebilir ve bu çok zor olmayacaktır. Onun dışında o portun üzerinde plastik kapak olmasının nedeni muhtemelen içine toz girmemesi içindir. Eğer sökülebiliyorsa sıkıntı olmayacaktır.

Çok teşekkür ederim Allah sizden razı olsun iyi günler.

Asıl ben teşekkür ederim. Sizin teşekkür etmenize gerek bile yok. :) Hackintosh'da başarılar. :)

Sağ olun teşekkürler.
Eğer sisteminiz masaüstü ise anakartta gerekli olan görüntü kablosunu anakartta olan portlara takmayı deneyin. Böylece görüntüyü IGPU'dan almış olursunuz. Onun dışında eğer sisteminiz dizüstü ise zaten iGPU kullanılıyor olacak. Yani ekstra bir işlem yapmanız gerekmeyecek.

Ben anakarttaki VGA portuna taktım ekran gelmedi otomatik yeniden başladı 15 dakikadır ekran yok ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Big Sur kurmaya çalışıyorsunuz ve bundan dolayı VGA'nın çalışmaması normal. Deneyebilirseniz DP veya HDMI gibi portlar ile deneyin.

Yok bilgisayar öyle macOS değil. 😂 ve bilgisayarın ışığı yanıyor.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    168,1 KB · Görüntüleme: 20
  • image.jpg
    image.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 27
Sıkıntısız açıldı. (Harici ekran kartı üzerinden)
Normal harici ekran kartının üzerine VGA veya HDMI kablosunu takmayı deneyebilir misiniz? Belki görüntü işlemciden bir şekilde alınırken sorun çıkıyor olabilir.
@453482 @Arsenik lütfen yardım edin

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    115 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:

Geri
Yukarı