Çözüldü GTA 5 ''A game is currently running'' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

jhıef

Hectopat
1687529397429.png

Bu hatayı alıyorum, exite basınca görev yöneticisinde GTA 5 gözüküyor ama hiçbir şekilde açılmıyor. Oyun Epic Games'te çalışıyor olarak gözüküyor ama hiçbir türlü ne açılıyor ne de görev yöneticisinde görevi sonlandır dememe rağmen kapanmıyor.

Çözüm
Dosyaları dogrulama yaptın mı?

Yaptım. Rockstar destekle de konuştum onlarda bir sürü çözüm yöntemi denettirdiler yine de çözülmedi.

Arkadaşlar sorunu çözdüm şöyle anlatayım:
İlk önce OneDrive'ı açtım, arama yerine Rockstar yazıp Rockstar'la ilgili olan şeyleri sildim. Silmeye çalıştığımda settings isimli dosya silinmedi, ben de onu silemedim. Ardından o silinemeyen settings isimli dosyayı not defteri ile açtım içinden çözünürlük ayarlarını ve gölge ayarını değiştirdim, bilgisayarı yeniden başlattım ve oyuna girdim.
Benim sorunum böyle çözüldü, umarım sizin sorununuz da çözülür.
Dosyaları dogrulama yaptın mı?

Yaptım. Rockstar destekle de konuştum onlarda bir sürü çözüm yöntemi denettirdiler yine de çözülmedi.

Arkadaşlar sorunu çözdüm şöyle anlatayım:
İlk önce OneDrive'ı açtım, arama yerine Rockstar yazıp Rockstar'la ilgili olan şeyleri sildim. Silmeye çalıştığımda settings isimli dosya silinmedi, ben de onu silemedim. Ardından o silinemeyen settings isimli dosyayı not defteri ile açtım içinden çözünürlük ayarlarını ve gölge ayarını değiştirdim, bilgisayarı yeniden başlattım ve oyuna girdim.
Benim sorunum böyle çözüldü, umarım sizin sorununuz da çözülür.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı