GTA 5 Online Modlu Olarak Özel Servera Girme

FiveM korsan GTA V'in multiplayer modudur. Rezalet. Rockstar Games youtuberlara ban atmıyor galiba.

Banlansam kaç gün banlanırım?
Kaşınmayın. Modlu girseniz ne olacak? Ayrıca 1.36 güncellemesinden sonra modlarla online'ya giremiyorsunuz zaten. Girseniz bile 1 ay ardından kalıcı ban alırsınız.

Peki ben oyun özelliklerinden oyunun ban yemediği sürüme alabilir miyim? Modlu girersem arkadaşlarımla oynayacağım.
Sürümü düşürseniz bile oyun otomatik olarak algılayacak ve yeniden güncelleyecektir. Algılamaması için offline girmeniz gerekiyor ancak offline girerseniz online oynayamazsınız.

Sürümü düşürüp offline girip, daha sonra online moda geçsem olur mu?
Online'ya geçerken oyun "Oyun dosyaları değiştirilmiş, lütfen Grand Theft Auto 5'e dönün." şeklinde hata verecek. Sizin için bu konuyu araştıracağım.

Hocam onlarca foruma baktım ancak hepsi 1.36 güncellemesinden öncesi için. Yapabileceğiniz tek şey var o da story mod'a Co-op modunu kurmak. Ardından arkadaşlarınız da bu modu kuracak ve size bağlanacak. Hepiniz aynı araba modlarını kullanırsanız sıkıntı çıkmaz. Ban riski olmadan rahatça oynayabilirsiniz.

Multiplayer Co-op

Not: Serverinize bir şifre koyun. Böylece başkaları girmesin. (y)

Online'ya geçerken oyun "Oyun dosyaları değiştirilmiş, lütfen Grand Theft Auto 5'e dönün." şeklinde hata verecek. Sizin için bu konuyu araştıracağım.

Hocam onlarca foruma baktım ancak hepsi 1.36 güncellemesinden öncesi için. Yapabileceğiniz tek şey var o da story mod'a Co-op modunu kurmak. Ardından arkadaşlarınız da bu modu kuracak ve size bağlanacak. Hepiniz aynı araba modlarını kullanırsanız sıkıntı çıkmaz. Ban riski olmadan rahatça oynayabilirsiniz.

Multiplayer Co-op

Not: Serverinize bir şifre koyun. Böylece başkaları girmesin. (y)
Dediğiniz CO-OP her sürümde oluyor değil mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı