GTA 5 Online Modlu Olarak Özel Servera Girme

Dediğiniz CO-OP her sürümde oluyor değil mi?
Evet, sadece co-op modunu yükleyin. Arkadaşlarınız da yüklesin. Arkadaşlarınızla oyun sürümünüz aynı olursa sıkıntı oluşturmaz.

Co-op modunu oyun dosyalarına attığımı var sayalım. Peki kendimiz nasıl server oluşturabilirim? Bu konuda bilginiz var mı?
Arkadaşlarınız connect deyip sizi seçecek galiba. Tam bir bilgim yok.

Cezalı olduğum için yazamadım. Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Eğer co-op dosyasını demeseydiniz yani araştırmasaydınız ben FiveM ile uğraşacaktım. Tekrardan teşekkür ederim.[emoji3]

Cezalı olduğum için yazamadım. Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Eğer co-op dosyasını demeseydiniz yani araştırmasaydınız ben FiveM ile uğraşacaktım. Tekrardan teşekkür ederim.[emoji3]
Durum nedir hocam?

Durum nedir hocam?
Durum co-op dosyasınının 0.9 olan sürümünü indirdim. (0.9.3 olan surumu değil) Yani en çok indirilen 0.9 olan sürüm. Oyunun dosyalarının olduğu yere attım, oyuna girdim ama server browsere bastığımda bir daha co-op menüsünü açamıyorum. 2 gündür bu sorunu çözmeye çalışıyorum ama nafile. Sizce bu sorun hakkında bilginiz var mı?

Durum co-op dosyasınının 0.9 olan sürümünü indirdim. (0.9.3 olan surumu değil) Yani en çok indirilen 0.9 olan sürüm. Oyunun dosyalarının olduğu yere attım, oyuna girdim ama server browsere bastığımda bir daha co-op menüsünü açamıyorum. 2 gündür bu sorunu çözmeye çalışıyorum ama nafile. Sizce bu sorun hakkında bilginiz var mı?
Kullanmadığım için bilmiyorum en son sürümü yüklemeyi deneyin bir de.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı