GTA 6 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gta 6 gta 5 gibi rockstar a para kazandıran bir oyun olacağı kesin . Fakat gta 4 gibi kaliteli para kazandıran oyun yapamayacağını rockstar artık biliyor .

Teknik olarak dünyanın en kaliteli oyunu olacak. 2018 de ps4/xbox one gibi bir konsollarda RDR2 gibi bir oyun yapan firma, tahmini 2024 gibi çıkacak bir oyun için neler yapar düşünemiyorum bile. Hikaye konusunu bilmiyorum ama son yıllarda artan woke ve sjw külütürü yüzünden oyunun mizacının yumuşatıldığı söyleniyordu ve bu çok kötü bir şey. Ayrıca son çıkan sızıntılara bakarsak haritanın devasa ve inanılmaz detaylı olacağı belli. Özellikle Lucia (Kadın ana karakterimiz) polislerden kaçtığı bölümde o kısım neredeyse Miami'nin dışında kalan bir yer ve oranın bile birebir aynısı yapmışlar. Bahsettiğim kısım bu:
1678568581938.png
1678568826850.png

Sırf bu karşılaştırmadan oyunun haritasının ne kadar büyük olacağını anlayabiliriz. Tabii bunun küçültülmüş hali olur.

10 senede bir oyun çıkarıyorlar ama çıkarınca da viral oluyor. Ayrıca bu GTA 5'e fazla benzemiyor mu?
Sızıntılar 2020 yılından kalma. Oyunun görsel gelişmeleri hep en son yapılır. Şuanki hali RDR2 den bile daha aşağı öyle düşün. Çok bir değeri yok bu görüntülerin. Çıkınca ağızım açık kalacak emin ol :d

Biri konumun yazısını falan mı değiştirdi?
Çünkü tartışma konusu diye yazmıştım
Hakkında ne düşünüyorsunuz diye değiştirilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı