GTA 6 muhtemel sistem gereksinimleri

Daha oyunun gelmesine en az 3-4 yıl var, bilgisayara gelmesi kim bilir ne kadar sonrasında olacak ama şimdiden doğmamış çocuğa don biçilmeye başlanmış. :D

aeDbAwW_460s.jpg

a8GyExO_460s.jpg

Son düzenleme:
Böyle olmaz. GTX 970 dediğin kart RX 570'in ensesinde. 1080p için minimum GTX 950 olur bence.

RX 570'le 1080p medium-high ayarlarda oynayacağımı düşünüyorum.
Hocam yani ben elimdeki sistemle böyle olursa oynayabilir miyim ? Bir de sistemimi değerlendirir misiniz ?
GTA6 diye grafik modlu, araba modlu GTA5 videoları yüklüyorlar youtube'a. Millette görüp yeni oyun zannediyor.
Kaynak: webtekno

94.9 GB geçen indirdim, GTA 6'nin 120-150 si var.
GTA V PC'ye çıktığı sene 65-70 GB arası bir disk alanı istiyordu. Şimdiye kadar olan güncellemeler ile 95 GB'lara kadar ulaştı. 35 taş çatlasa 40 GB şu zamana kadar ekstra geldi. Bu yüzden ben 100'ün üstüne çıkılmayacağının kanaatindeyim. Ama şu an için herhangi bir yorum yapmamız çok erken olur :)

Hocam yani ben elimdeki sistemle böyle olursa oynayabilir miyim ? Bir de sistemimi değerlendirir misiniz ?

Kaynak: webtekno
Görünen o ki webtekno, mynet haberciliğine özenmiş. Net bir başlık, altına bakıyorsun oyunla ilgili duyurulan bilgi yok gelin muhtemel bilgileri tartışalım...
Daha oyunun çıkmasına uzun zaman var. O zamana kadar sadece oyunda değil sizlerinde hayatında çok şey değişir. Şimdiden bunları düşünmek gereksiz olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı