GTA 6 tahmini sistem gereksinimleri

Konumuz önümüzde gelecek güncellemeler değil, GTA 6'nın kendisi. Belki adamlar PUBG gibi yeni harita, R6 gibi UHD Texture Pack getirirler bırak 200'ü 300GB olur oyun. Çıkış yapacağı zamanı düşünmek daha doğru. Ayrıca bu oyun çıkacağı zaman en küçük derdimiz depolama olacak muhtemelen, umarım işlemcide 6 çekirdek zorunluluğu getirmezler.

Eğer 6 çekirdekli işlemciler zorunlu olursa işimiz zor.

RDR2, Cyberpunk 2077 Sistem gereksinimlerine benzer ama oyunun ne zaman çıkacağını belirsiz 5 yıl sonra çıkarsa belki minimum rtx 2060,70 ister.

Foruma bir girip bakayım 2-3 mesaj gelmiştir belki dedim bir de ne göreyim 10 sayfa konuşulmuş cevap gelmez sanıyordum herkese çok teşekkür ederim tek tek okudum hepsini. Aslında genel olarak cevapların %80i GTX bir ekran kartının yetebileceğini söylüyor ve minimumda söylenen ekran kartları birbirine yakın. O zaman hep beraber umarız çoğu sistemin açabileceği bir oyun olur. Eğer tahminler tutarsa benim 1650 Ti düşük ayarlarda açabilir gibi. Tabi oyunun çıkmasına daha bayağı var gibi duruyor ses seda yok.

Yakın gelecekte çıkarsa minimum GTX1060- GTX1650 ayarında bir ekran kartı, 8-12GB RAM ve günümüz şartları için orta düzeyde bir CPU gerektirecektir.

Bence görüntü ayarlarını aşırı farklı yapacaklar örneğin ultra için 2070 gerekiyorsa minimum için 970 gibi bir kart yetecek yani umudum bu yönde umarım çok sistem isteyen bir oyun olmaz gelirse ben daha GTA v i yeni oynayabildim bu da böyle olursa benim işim zor😔😔

Yeni konular

Geri
Yukarı