GTA 6 nasıl olacak?

Logan Howlett

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce GTA 6 nasıl olacak?

Mesela oyunun 2 milyar dolar gibi bir bütçesi varmış, yani RDR 2'nin biliyorsunuz detayları aşırı derecede fazla bir yerde üstüne yağ damlaması ölmüş birinin etinin biterek sadece kemiklerinin kalması saç sakal uzaması ve nice ciddi detaylar mevcut, GTA 6 sizce RDR 2'nin üzerine bile karşılaştırılamayacak kadar çok daha detaylı olma olasılığı nedir?

Sosyal medyada GTA 6 öyle bir oyun olacak ki bir sonraki oyunun çıkmasına gerek kalmayacak gibilerinden konuşuluyor, konuyu tartışalım istedim. Sizce nasıl olacak GTA 6? Ve 5 bundan 10 sene önce çıktı bunu da göz önünde bulunduralım.

Mesela oyunun 2 milyar dolar gibi bir bütçesi varmış, yani RDR 2'nin biliyorsunuz detayları aşırı derecede fazla bir yerde üstüne yağ damlaması ölmüş birinin etinin biterek sadece kemiklerinin kalması saç sakal uzaması ve nice ciddi detaylar mevcut, GTA 6 sizce RDR 2'nin üzerine bile karşılaştırılamayacak kadar çok daha detaylı olma olasılığı nedir?

Sosyal medyada GTA 6 öyle bir oyun olacak ki bir sonraki oyunun çıkmasına gerek kalmayacak gibilerinden konuşuluyor, konuyu tartışalım istedim. Sizce nasıl olacak GTA 6? Ve 5 bundan 10 sene önce çıktı bunu da göz önünde bulunduralım.

Bence olmayacak kısa süre içinde ben 2025 26 bekliyorum en az. GTA 5 satıyor hala silip atmak istemeyeceklerdir.

Hocam GTA 6'nın RDR2 kadar detaylı olacağını düşünmüyorum ve hikayeside bence o kadar uzun sürmez GTA6'dan sonra başka oyun çıkmayacak lafına katılıyorum GTA7'yi görmeyiz bence.

Bence de GTA7 görmeyiz %90 ihtimalle. Onun yerine başka bir seri çıkarırlar bence.
Ki zaten çıksa çıksa 20 sene sonra çıkar GTA7.

Bence çok üst düzey grafikler olacak. Ama bunun için çok iyi bir optimizasyon yapmaları gerek çünkü herkesin 4090/7900 XTX yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı