GTA 6 nasıl olacak?

Teknik sorunlar yüzünden patlayacağını sanmıyorum fakat beklentiler bana göre çok yüksek o nedenle patlamış olarak sayılabilir özellikle RDR2'den sonra beklentiler bana göre çok arttı.
GTA 5'in 13. yıl çıkışından sonra gibi gelecek muhtemelen o nedenle 13 yıldır çok yüksek beklentiyle beklemek oyun çıkınca başarısız olarak sayılmış çıkabilir.

Teknik sorunlar yüzünden patlayacağını sanmıyorum fakat beklentiler bana göre çok yüksek o nedenle patlamış olarak sayılabilir özellikle RDR2'den sonra beklentiler bana göre çok arttı.
GTA 5'in 13. yıl çıkışından sonra gibi gelecek muhtemelen o nedenle 13 yıldır çok yüksek beklentiyle beklemek oyun çıkınca başarısız olarak sayılmış çıkabilir.

RDR2 efsane olarak çıktı 2018'de çıkan oyunlara bakılınca RDR 2 o zamanın En en en iyi oyunuydu rock star Bu Derecede iyi oyun çıkardıysa bence GTA6 daha da iyi olacak Rockstar'in ne yaptığı belli olmaz kim bilir beklentimizin ötesinde bir oyun gelir.

Birinin İngilizcesi olsa bile Türkçe gibisi olamaz. O Türkçe dublajın ve yamasız altyazının verdiği his bambaşka. Onları takmamak lazım.
Sana üstte bahsettiğim olaydan bi örnek atayım buyrun
1698138318410.png

Yeni konular

Geri
Yukarı