GTA 6 sistem gereksinimleri ne olur?

Kaynak nereden alınma acaba bence 1660 değil olsa olsa 3060 RX 6600 minimum olur RDR2 de high ultrada 60-70 FPS veren bu kartlar GTA 6 da Low'da 60-70 verir herhalde benim düşüncem.

Sana bayıldım ya beni çok eğlendirdin.

Bakın burada "tahmin" yürütüyoruz. Tahminin yok ise neden karışıyorsun? Bizim fikirlerimize saçma demek yerine kendi fikrini söyle. Yaptığımız şey elbetteki gerçeği yansıtmaz ama burada eğleniyoruz. İnsanların her fikrine karışmayın.

Bence 3060 6600 minimum en azından Low medium 60 FPS üstü için.
Siz o kartların gücünün farkında değilsiniz. 3060 ve 6600 minimum ne demek? O kartlarla en az orta-yüksek ayarlarda oynanır. Oyunun sızan görüntülerini görmediniz mi? Tamam o görüntüler oyunun birmiş hali değil fakat en düşük grafik ayarları onun bir tık üstü olacak. En düşük ayarlarda oynamak için GTX 1660 yeter diye düşünüyorum. Ayrıca DLSS ve FSR gibi teknolojiler de olacak.

Sanıyorlar ki herhalde GTA6 grafikleri gerçek hayattan üstün olacak. Utanmasalar RTX 4090 diyecekler.

Oyunda sızdırılan su fiziğini görmedin galiba ayrıca sistemin kötü diye yapılan tahmine karşı çıkma demin eğleniyoruz tahmin yapıyoruz karışma deyip benim fikrime sana küfür etmişim gibi cevap atıyorsun.

Geri
Yukarı