GTA 6 trailer beklentiniz nedir?

Makaleler
15
Daha fazla  
Arkadaşlar heyecanlanıyoruz. İyi güzel heyecanlı olmak çok güzel ama trailer bir hayal kırıklığı olursa ne olur? Ben Fanmade'nin şöyle oluşturduğu trailer hayalim buna benzer böyle bol aksiyonlu polisler peşimizde filan böyle bir trailer bekliyorum. Fanmade'nin oluşturduğu trailer örnek veriyorum size. Sizin trailer beklentiniz nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fragmanda tabii ki bir şey bilemeyiz oyun hakkında ama.

Benim beklentilerim hiç olmayan bir grafik görmek. Fragmanda zaten yapay görüntü yoktur muhtemelen.

Kimisinin beklentisinin üstünde olur kimisinin ise beklentisinin çok çok altında. Herkesi mutluluk edemezsin sonuçta.

Son düzenleme:
Fragmanda tabii ki bir şey bilemeyiz oyun hakkında ama.

Benim beklentilerim hiç olmayan bir grafik görmek. Fragmanda zaten yapay görüntü yoktur muhtemelen.

Kimisinin beklentisinin üstünde olur kimisinin ise beklentisinin çok çok altında. Herkesi mutluluk edemezsin sonuçta.
Aynen öyle hocam haklısınız.

İlk fragmandan bir şey beklemiyorum ben, part part yapacaklar o yüzden 2. veya 3. partta adamakıllı bir şey gösterirler diye düşünüyorum.
Hocam emin misiniz? Part part trailerler mi yayınlayacaklar?

Benim bir beklentim yok.
Hayal kırıklığına uğrayacağınız için mi hocam bekletiniz yok yani kendinizi strese sokmamak için. Yoksa benim için her şey normal heyecanlanacak bir şey yok mu diyorsunuz.

RX 6600'ın FSR'siz 60 FPS açmasını bekliyorum. Bir de oyunun 70 dolar üzerinde çıkış yapmamasını.
Hocam trailer hakkında bir şeyler söyleyecek misiniz? Beklentiniz nedir? Yoksa siz sadece gereksinimlere mi odaklandınız umarım size hitap eden beklentinizi karşılayacak bir gereksinim olur.

Geri
Yukarı