GTA 6 trailer beklentiniz nedir?

Hayal kırıklığına uğrayacağınız için mi hocam bekletiniz yok yani kendinizi strese sokmamak için. Yoksa benim için her şey normal heyecanlanacak bir şey yok mu diyorsunuz.

Hocam trailer hakkında bir şeyler söyleyecek misiniz? Beklentiniz nedir? Yoksa siz sadece gereksinimlere mi odaklandınız umarım size hitap eden beklentinizi karşılayacak bir gereksinim olur.
Trailer hakkında, 2 ana karakterin küçük bir tanıtımı, oyunun doğası/şehirler gibi unsurlar ön planda olacağını düşündüğüm için pek beklentiye girmek istemiyorum. Sadece Rockstar oyun içi grafikler ile Trailer hazırladığı için grafik seviyesini ve belki de ön sipariş tarihini öğreneceğiz. Çünkü RDR2'nin ilk fragmanının sonunda da ön sipariş tarihi vardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5 Aralık saat 9.00'da 1.fragman geliyor, göreceğiz.

9 değil hocam. Saat 17:00'de

Onlara göre sabah 9.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5 Aralık saat 9.00'da 1.fragman geliyor, göreceğiz.
Aynen öyle hocam bir de tüm Instagram'da gönderilerini silmiş sadece bu duyuruyu bırakmışlar heyecan var mı hocam peki heyecan? :D

Trailer hakkında, 2 ana karakterin küçük bir tanıtımı, oyunun doğası/şehirler gibi unsurlar ön planda olacağını düşündüğüm için pek beklentiye girmek istemiyorum. Sadece Rockstar oyun içi grafikler ile Trailer hazırladığı için grafik seviyesini ve belki de ön sipariş tarihini öğreneceğiz. Çünkü RDR2'nin ilk fragmanının sonunda da ön sipariş tarihi vardı.
Hocam grafik hakkında beklentiniz nedir? RDR2 ile aynı olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı