GTA 6'ya en fazla ne kadar ödersiniz?

5 dolar veririm.
images (2).jpeg

Son düzenleme:
Olm nabıyosunuz ne 150 200 doları siz Türkiye ekonomisi sandınız galiba oyun fiyatlandırmalarını :D

Olm nabıyosunuz ne 150 200 doları siz Türkiye ekonomisi sandınız galiba oyun fiyatlandırmalarını :D
Hocam ben tekrar izah ediyorum kafama göre kendim uydurmadan sallamasyon yapmadan spoiler fiyatlandırmaları söyledim bu paylaştığım resim spoiler fiyatlandırma. Bazı arkadaşlar yanlış anladı beni ben yabancıların tartıştığı kesin fiyatlandırmayı buraya aktardım kendim uydurmadım baştan söyleyim. GTA 6: Expected Release + Price | Will it cost more than $80?
gta-6-cost-200-v0-y3dfectn780c1.png

Efsane diyebileceğimiz çoğu oyunu sırf indirime girsin diye yıllarca bekledikten sonra satın aldım. Ama bu sefer GTA 6'yı çıkar çıkmaz satın almak istiyorum. Sizce çıkış fiyatı ne olur ve sizler GTA 6'ya en fazla ne kadar para ödemeyi göze alırsınız?
Büyük ihtimalle 70 dolar olur hadi taş çatlasa 80 dolar olur. 150 dolar diyenler hayal dünyasında yaşıyor galiba yurtdışında AAA oyunlar 60 dolardan 70 dolara çıkınca herkes tepki göstermişti. Yani bizi yurtdışı ile karıştırmayın.

Hocam ben tekrar izah ediyorum kafama göre kendim uydurmadan sallamasyon yapmadan spoiler fiyatlandırmaları söyledim bu paylaştığım resim spoiler fiyatlandırma. Bazı arkadaşlar yanlış anladı beni ben yabancıların tartıştığı kesin fiyatlandırmayı buraya aktardım kendim uydurmadım baştan söyleyim. GTA 6: Expected Release + Price | Will it cost more than $80?Eki Görüntüle 2047955
Kardeşim o fiyatların hepsi sahte kimse fiyat felan sızdırmadı.

Oyun 80 dolar desek PC'ye gelene kadar dolar 100 olsa 8 bin TL yapar.
Afiyet bal şeker.
70 dolardan çıkarsa PC’ye de 70 dolardan gelir.

Hocam ben tekrar izah ediyorum kafama göre kendim uydurmadan sallamasyon yapmadan spoiler fiyatlandırmaları söyledim bu paylaştığım resim spoiler fiyatlandırma. Bazı arkadaşlar yanlış anladı beni ben yabancıların tartıştığı kesin fiyatlandırmayı buraya aktardım kendim uydurmadım baştan söyleyim. GTA 6: Expected Release + Price | Will it cost more than $80?Eki Görüntüle 2047955

Zaten buna bir şey dediğim yok bunlar gerçek değil boş teoriler burada olduğu gibi oyun 70 dolardan maksimum 80 dolardan çıkacağını düşünüyorum millet 200 dolarlara çıkmış normal sürümde hangi oyunun normal sürümü 150 dolardan çıkmış çok merak ediyorum.

Geri
Yukarı