"GTA:SA requires at least DirectX version 9.0" hatası nasıl çözülür?

emir090809

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, GTA:SA oyununda DirectX 9.0 hatası alıyorum. Eski bileşenleri Denetim Masası'ndan açtım, DirectX 9.0 kurulmuyor. DirectX 11 kullanıyor olmama rağmen hiçbir türlü oyunun hatasını çözemedim.

Önemli not:
Windows 8.1 kullanmaktayım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (13).png
    Ekran Görüntüsü (13).png
    67,5 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleyen: Moderatör:
DirectX runtime yükleyin, Windows özelliklerinden DirectPlay'i açın.

Deneyeceğim teşekkürler.

DirectX runtime yükleyin, Windows özelliklerinden DirectPlay'i açın.

Denedim herhangibir şekilde sonuç alamadım yine de teşekkür ederim iyi günler.

Son düzenleme:
Silent Patch yamasını kurun. Sorun muhtemelen çözülecektir. Bağlantı ve yama gayet güvenilir, herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Silent patch yamasını kurun. Sorun muhtemelen çözülecektir. Bağlantı ve yama gayet güvenilir, herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Adamsın kardeşim inşallah Ciri Triss yen görürsün.

Merhaba, GTA:SA oyununda DirectX 9.0 hatası alıyorum. Eski bileşenleri Denetim Masası'ndan açtım, DirectX 9.0 kurulmuyor. DirectX 11 kullanıyor olmama rağmen hiçbir türlü oyunun hatasını çözemedim.

Önemli not:
Windows 8.1 kullanmaktayım.
Directx90. Geginer kurum kedisi yapyor. Sen. Hiç. Birşey. Yapma. Kedisi. Yükesin. Bırak

Arkadaşlar bunu gezginlerden indireceksiniz. DirectX 9.0 ama kurdunuz çok noktaya Yanlış yer var o da Bilgisayarıma vurmak yanlış yaptınız onda bunu masaüstüne bir belge oluşturup ona son kuracaksınız üstüne de bu Drive 9'u yazıp bunu Sonra onun üstüne atacaksınız Ondan sonra kuracaksınız bu gruptan sonra Oyuna girin hemen açılır görüşmek üzere

@emir090809

Anladığım kadarıyla yama ile sorun çözüldü. Doğru mu?

Bunun haricinde orijinal GTA üçlemesi Silent Patch olmadan oynanmaz zaten. Yamasız bir sürü hata ile karşılaşıyorsunuz.
Sürücü hatası olur ve 9'u yüklemediğin için karşılaşıyorsun onu yükledikten sonra o sürücü hatası kaybolur kaybolmazsa Benim siteme gir ben oradan yazarım sana linkini

Son düzenleme:
Directx90. Geginer kurum kedisi yapyor. Sen. Hiç. Birşey. Yapma. Kedisi. Yükesin. Bırak

Arkadaşlar bunu gezginlerden indireceksiniz. DirectX 9.0 ama kurdunuz çok noktaya Yanlış yer var o da Bilgisayarıma vurmak yanlış yaptınız onda bunu masaüstüne bir belge oluşturup ona son kuracaksınız üstüne de bu Drive 9'u yazıp bunu Sonra onun üstüne atacaksınız Ondan sonra kuracaksınız bu gruptan sonra Oyuna girin hemen açılır görüşmek üzere

Sürücü hatası olur ve 9'u yüklemediğin için karşılaşıyorsun onu yükledikten sonra o sürücü hatası kaybolur kaybolmazsa Benim siteme gir ben oradan yazarım sana linkini
Teşekkürler reptile nin önerisi olan silient pack ile bu hatayı düzelttim eğer tekrer bir sorun yaşarsam deneyeceğim

Geri
Yukarı