"GTA:SA requires at least DirectX version 9.0" hatası nasıl çözülür?

emir090809

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, GTA:SA oyununda DirectX 9.0 hatası alıyorum. Eski bileşenleri Denetim Masası'ndan açtım, DirectX 9.0 kurulmuyor. DirectX 11 kullanıyor olmama rağmen hiçbir türlü oyunun hatasını çözemedim.

Önemli not:
Windows 8.1 kullanmaktayım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (13).png
    Ekran Görüntüsü (13).png
    67,5 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş nakitapeşi mod kurduktan sonra bilgisayar çökme yaşanıyor donma falan onun çözümünü söyleyebilirim arkadaşlar bilgisayarda bütün dosyaları silin hiçbir dosya bırakmayın Geri dönüşümde hiçbir dosya sadece telefonda o dosyaları aktarın onu sor bilgisayarınıza tekrar oyunu açın oyunun hızlı bir şekilde akıcı bir şekilde oynarsınız bu dediğimi yapın Oyununuz ne güzel akıcı şekilde oynarsınız ve YouTube kanalına da abone olmayı unutmayın Furkan Aslan diploma da abone olmayı unutmayın Instagram'a da takip etmeyi unutmayın

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni bir sorun hatası ile çözmeyi göstereceğim Arkadaşlar ben ona bir dosya haline getirdim 10 saat atacağım Ondan sonra hiçbir şey hata almayacaksınız ya da 5'te yollarını Kaybet onları da buldum fps'inizi de düşmeyecek Ondan sonra her şeyi yapabilirsin sadece ben şu YouTube'dan takip edeceksiniz ve YouTube kanalına abone oluyorsun ondan sonra gelirsin bana bırak ben size dosyayı atayım görüşmek üzere Kendinize iyi bakın YouTube kanalıma da abone olmayı unutmayın dosyayı severim yazan Furkan Aslan

Son düzenleme:

Geri
Yukarı