GTA The Trilogy'nin fiyatı 70 Euro olarak listelendi

Remastered için fazla fiyat remake olsa makul olurdu hatta günümüzde bir remake için 60-70 dolar istediklerini varsayarsak 3 oyun için çok iyi fiyat olurdu. Ama remastered olduğu için bilemiyorum nasıl bir değişiklik olur çıkınca göreceğiz.

Şarkılar konusunda bilgisi olan var mı? Şimdiki şarkılar ile mi gelecek yoksa çıkış yılındaki şarkılar tekrardan lisanslanacak mı?

Merak ediyorum. Çünkü benim için kusursuz bir firma. Sizin için kusuru ne öğreneyim ki bilmediğim bir şeyi öğrenmiş olayım.

Tek bir sebebim var oda sizin için bir sebep değilse yapacak bir şeyim yok. Bildiğiniz üzere GTA San Andreas adlı oyunun Steam versiyonu aşırı sorunlu, adamlar oyunu düzeltmek için herhangi bir eylemde bulunmuyorlar. GTA Online harici öbür oyunlarına herhangi bir düzeltme yapmıyorlar.

Remastered için fazla fiyat. Remake olsa makul olurdu. Hatta günümüzde bir remake için 60-70 dolar istediklerini varsayarsak 3 oyun için çok iyi fiyat olurdu. Ama remastered olduğu için bilemiyorum nasıl bir değişiklik olur çıkınca göreceğiz.
Ben de aynı fikirdeyim. Fakat çıkacak işi görmemiz lazım. Ondan sonra değer, değmez yorumları yapılır.

Tek bir sebebim var oda sizin için bir sebep değilse yapacak bir şeyim yok. Bildiğiniz üzere GTA San Andreas adlı oyunun Steam versiyonu aşırı sorunlu, adamlar oyunu düzeltmek için herhangi bir eylemde bulunmuyorlar. GTA Online harici öbür oyunlarına herhangi bir düzeltme yapmıyorlar.
Aslında RDR 2 de vs. Bazen ben de çok öfkeleniyorum oyundan atmalara vs. ama benim için bir sevmeme sebebi olmadı bu hiç. Ama sizin için olmuş, saygı duyarım kesinlikle. Gayette haklısınız dediğiniz gibiyse. Ben San Andreas'ın Steam üzerinden hiç oynamadım çünkü.

Satın aldığın oyunun tamamen sorunlu olması ve bunun üstünden onca yıllar geçmesi sonucu firmanın el atmaması komik değil mi?
Rockstar'ın el atacağı bir şey yok burada Crack atıyon düzeliyor zaten. Steam çıkış tarihi de çok ileride o dönemde orijinal alanlar da DVD takmamak için Crack kuruyordu. Oyun düzgündü ve kimse ek mesai yapmadı hepsi bu.

Rockstar'ın el atacağı bir şey yok burada Crack atıyon düzeliyor zaten. Steam çıkış tarihi de çok ileride o dönemde orijinal alanlar da DVD takmamak için Crack kuruyordu. Oyun düzgündü ve kimse ek mesai yapmadı hepsi bu.

Ben korsan veya topluluk tarafından düzeltilmelerden bahsetmiyorum. Madem para veriliyor neden düzgün bir deneyim alamıyoruz?

Geri
Yukarı