Starfield'ın fiyatı sızdı: PC'de 70 Euro, Xbox'ta 80 Euro olacak

Oynama demedim, indie dedim. AAA oynamaya çok gerek yok artık, son 2 yıldır çıkanların %90'ı bomba. Bi Harry Potter bir de Last of Us iyi çıktı gerisi rezalet.

Bir de bir şey savunulduğunda fanboy demesek artık.. eskidi biraz..
Bu sene çıkan gerçekten kaliteli oyunları oynamamış olmanız lazım bunları demek için.

Çok güzel. RE4 iyi, zaten Capcom iyi çalışıyor. Zelda zaten klasik ki PC oyunu değil. Atomic Heart çok da bir cacık değil.

Bunların yanında EA, Bethesta, Square E. bakarsan bir tane adam gibi bir oyun yok.
Daha dur bu senenin yarısına geldik, Oyunlar henüz daha yeni çıkmaya başladı ve yeni yeni duyuruyorlar. Benim en yükseldiğim Diablo 4 oldu. Zelda varken GOTY alacağını sanmıyorum gerçi.

Aynı oyunu Xbox'da 80 Euro'ya satarken PC'de 70 yapmalarının sebebi ne ki acaba? Yemiyor muhtemelen, zaten herkes Game Pass ile oynayacak da, olmayanlar da korsan yükleyecek para veren 3-5 adamı da kaçırmayalım diyedir muhtemelen.

Aynı oyunu Xbox'da 80 Euro'ya satarken PC'de 70 yapmalarının sebebi ne ki acaba? Yemiyor muhtemelen, zaten herkes Game Pass ile oynayacak da, olmayanlar da korsan yükleyecek para veren 3-5 adamı da kaçırmayalım diyedir muhtemelen.
Aynı şeyi Sony'de yapıyor hocam. PS5'te 70 dolara sattıkları Last of Us'ı PC'de 60 dolara satıyorlar. PC kullanıcılarına karşı böyle yüklü miktarda para istemek yemiyor çoğu firmada. Ha bu PC'ci tayfanın buna alışkın olmamasından mı yoksa korsan, abonelik sistemleri, birden fazla satın alınabilecek yer gibi bir sürü daha ucuza elde etme opsiyonu olduğundan mı emin değilim.

45 dakikadır devam eden Starfield Direct'ten sonra neden 80 Euro olduğunu anlayabiliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı