Çözüldü GTA V Online oyun donuyor ve bilgisayarda işlem yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11
RAM
8 GB
Ekran kartı
R7 240 2 GB
Anakart
Hewlett-Packard
İşlemci
İntel Core i5-4590
Arkadaşlar GTA Online giriyorum araba sürüyorum oyun öylece donup kalıyor. Hiçbir işlem yapmıyor.
Ama sistem çalışıyor alt+F4, CTRL+alt+delete vs. işliyor.
Neden olur bu sorun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
8 sene önce normal ayarlarda 30FPS veren sistemin şu an o oyunu çalıştırmasını beklemek mucize olmaz mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sorun çözüldü.
RAM sıkıntılıymış.
Bu arada 50 FPS oynuyorum şu an sorunsuz. Yakında ekran kartı alacağım bununla idare ediyorum.
Hocam ram kullanımı %50 civarında en düşük ayarlarda.
Bu biraz garip ama siz öyle diyorsanız öyledir. Benim aklıma gelen başka bir şey yok.

Bu arada mavi ekran hatası da veriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu şekilde Minidump dosyasını buraya atarsanız yardımcı olurlar.

Arkadaşlar GTA Online giriyorum araba sürüyorum oyun öylece donup kalıyor. Hiçbir işlem yapmıyor.
Ama sistem çalışıyor alt+F4, CTRL+alt+delete vs. işliyor.
Neden olur bu sorun?
8 sene önce normal ayarlarda 30fps veren sistemin şuan o oyunu çalıştırmasını beklemek mucize olmaz mı ?

8 sene önce normal ayarlarda 30FPS veren sistemin şu an o oyunu çalıştırmasını beklemek mucize olmaz mı?

Hocam sorun çözüldü.
RAM sıkıntılıymış.
Bu arada 50 FPS oynuyorum şu an sorunsuz. Yakında ekran kartı alacağım bununla idare ediyorum.

Çözüm

Geri
Yukarı