Hangi protein tozu tercih edilmeli?

TheMudur

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba, uzun süre sonra tekrar spora başlama kararı aldım elimde açılmış 2300Gr'lık Hardline var fakat 1 yıldan uzun süredir beklediği için dökme ve yeni supplement alma kararı aldım. Açıkçası önceliğim şu an için ithal ve yüksek gramajlı ürünler belirli bir bütçe vermek istemiyorum ancak 3-4K ya kadar çıkabilirim protein, BCAA ve kreatin için gainer ihtiyacım bulunmuyor, mevcut kilomdan mutluyum ve kas kütlemi artırabileceğime inanıyorum.

Yanlış bilgi
Protein tozu kul lan ma!!! Karaciğerini çürütür bilmem kaç yıl hastanelerde yatarsın. Spordan önceki gibi de olamazsın.

Üsteki arkadaşın verdiği bilgi saçmalık dediği şu anlamda doğru olabilir eğer günde 4-5 ölçek Protein tozu kullanırsan dediği olur.

Bu bitçeye çok düşünmene gerek yok alabilceğin en iyi ürün bu.

Üsteki arkadaşın verdiği bilgi saçmalık dediği şu anlamda doğru olabilir eğer günde 4-5 ölçek Protein tozu kullanırsan dediği olur.

Bu bitçeye çok düşünmene gerek yok alabilceğin en iyi ürün bu.
Arkadaşın mesajı gördüm ancak cevap verme gereği maalesef göremedim. Protein için ise spordan önce tek servis alıyorum fazlasını zaten gıdalar ile az çok alabiliyorum. Weider'i biliyorum ancak bana bir tık "overpriced" geliyor. Benimde aklımda açıkçası alttaki iki ürün var fakat ikisini de kullanmadım. Varsa bir fikriniz alırım.

Arkadaşın mesajı gördüm ancak cevap verme gereği maalesef göremedim. Protein için ise spordan önce tek servis alıyorum fazlasını zaten gıdalar ile az çok alabiliyorum. Weider'i biliyorum ancak bana bir tık "overpriced" geliyor. Benimde aklımda açıkçası alttaki iki ürün var fakat ikisini de kullanmadım. Varsa bir fikriniz alırım.

Weider dünyanın en kaliteli markasıdır bu sektörde, siz 3-4 k arası bütçe belirtiğiniz için bunu önerdim eğer pahalı geldiyse tam bütçenizi belli edin ona göre öneriyim.

Weider dünyanın en kaliteli markasıdır bu sektörde, siz 3-4 k arası bütçe belirtiğiniz için bunu önerdim eğer pahalı geldiyse tam bütçenizi belli edin ona göre öneriyim.
Sadece protein için 3K diyebiliriz fazlasını diğer destek ürünleri için ayırmak daha mantıklı geliyor.

Arkadaşın bahsetmiş olduğu HIQ markasını tercih edebilirsiniz.
Bigjoy markasının çikolata aroması çok yoğun geldiği için tavsiye etmem.
Paraya takılmıyorsanız Weider tercihiniz olabilir.
Proteinocean'dan uzak durun.

Arkadaşın bahsetmiş olduğu HIQ markasını tercih edebilirsiniz.
Bigjoy markasının çikolata aroması çok yoğun geldiği için tavsiye etmem.
Paraya takılmıyorsanız Weider tercihiniz olabilir.
Proteinocean'dan uzak durun.
Türkiyede alınabilcek sayılı marka var zaten bana göre en kaliteli 3 marka vardır HIQ, Optic, Weider.

Bigjoy, Hardline gibi markalarda iyidir ama üstekilere para yetiyorsa yüzlerine bakılmamalıdır.

Geri
Yukarı