Hatıra skinleri neden çok ucuz?

BuzzyTR0

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir sorum olacak. Hatıra skinleri neden bu kadar ucuz? Mesela bende bir skin var br 400TL'lik stickerı var ama pazarda 70kuruş. Neden böyle?

1694092463001.png

1694092493898.png

1694092476704.png

1694092511823.png

1694092523383.png

Dosya Ekleri

• 1694092459243.png
    1694092459243.png
    8,2 KB · Görüntüleme: 31
Hatıra skinleri için hatıra kasaları var ve bunlar onun içinden çıkan en kötü ve en değersiz skinler.

Stickerını bilen adam stickerı için alıyor. Sen stickerı için fiyat biç bilen adam zaten ederi kadar para verir. Steam pazarı stickerı hesaba katarak pazar değeri sunmuyor sana.

Stickerını bilen adam stickerı için alıyor. Sen stickerı için fiyat biç bilen adam zaten ederi kadar para verir. Steam pazarı stickerı hesaba katarak pazar değeri sunmuyor sana.

Sticker'ın bu skinlerle hiçbir ilgisi yok. Hatıra skinlerinde oynayan takımların, haritanın ve turnuvanın Gold stickerları zaten kendisinde mevcut. Sonradan yapıştırılan bir şey değil.

Sticker'ın bu skinlerle hiçbir ilgisi yok. Hatıra skinlerinde oynayan takımların, haritanın ve turnuvanın Gold stickerları zaten kendisinde mevcut. Sonradan yapıştırılan bir şey değil.
Adam stickerın silahın üzerinde olduğunu yazmış. Sticker ederine göre fiyat biçiliyor bu itemlere, demek istediğinizi anlayamadım.

Adam stickerın silahın üzerinde olduğunu yazmış. Sticker ederine göre fiyat biçiliyor bu itemlere, demek istediğinizi anlayamadım.

Demek istiyorum ki bunlar zaten üzerinde. Sonradan yapıştırılma değil. Fiyat biçemezsin.

Dosya Ekleri

• 1694093191088.png
    1694093191088.png
    109,6 KB · Görüntüleme: 32
Demek istiyorum ki bunlar zaten üzerinde. Sonradan yapıştırılma değil. Fiyat biçemezsin.
Ben zaten üzerlerinde yapışık olduklarını biliyorum. Skini satarken sırf üzerinde bu Stickerlar var diye ona yüksek fiyat teklif edenler oluyor dedim ben. Yazdığımı anlamamışsınız sanırım.

Ben zaten üzerlerinde yapışık olduklarını biliyorum. Skini satarken sırf üzerinde bu Stickerlar var diye ona yüksek fiyat teklif edenler oluyor dedim ben. Yazdığımı anlamamışsınız sanırım.

Adam 70 kuruşa alınabilen bir şeye niye 400 TL verecek ben onu anlamadım.

Adam 70 kuruşa alınabilen bir şeye niye 400 TL verecek ben de onu anlamadım.
Üzerinde bulundan FaZe ve NaVi koleksiyon Paris stickerları bulunduğu için? Koleksiyon muhabbetini bilmiyorsunuz sanırım CSGO üzerinde. Stickerlar silahın ederini bazen 10 katına bile çıkartabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı