Hatıra skinleri neden çok ucuz?

Stickerını bilen adam stickerı için alıyor. Sen stickerı için fiyat biç bilen adam zaten ederi kadar para verir. Steam pazarı stickerı hesaba katarak pazar değeri sunmuyor sana.
Şaka değilse daha komik.

Hatıra skinleri turnuva zamanında alınan paketlerin açılmasıyla düşer. Bir anlamı yok.

Üzerinde bulundan faze ve navi koleksiyon Paris stickerları bulunduğu için? Koleksiyon muhabbetini bilmiyorsunuz sanırım CS:GO üzerinde. Stickerlar silahın ederini bazen 10 katına bile çıkartabiliyor.

Yav hocam bu stickerler silahın üstünde geliyor ve silahtan piyasada milyarlarca var bunların üstüne sticker ek olarak yapıştırılmıyor silah ile beraber veriliyor.

Değer biçildikleri falan yok.

Üzerinde bulundan FaZe ve NaVi koleksiyon Paris stickerları bulunduğu için? Koleksiyon muhabbetini bilmiyorsunuz sanırım CS:GO üzerinde. Stickerlar silahın ederini bazen 10 katına bile çıkartabiliyor.

Senin dediğin çok eski ve az sayıda olan souvenir eşyalar. Piyasada tonlarca olan dandik M249 için kimse üstündeki çıkartmaların parasını vermiyor, ederi bu.

Senin dediğin çok eski ve az sayıda olan souvenir eşyalar. Piyasada tonlarca olan dandik M249 için kimse üstündeki çıkartmaların parasını vermiyor, ederi bu.
Ben sadece üzerinde iBUYPOWER 2014 veya TITAN 2014 stickerı var diye binlerce dolar veren insanlar için konuşarak söyledim, bu tarz şeyler saklandığında zamanla 10-20 katı fiyatlara ulaşmasını sağlayabiliyor koleksiyoncuları sebebiyle.

Ben sadece üzerinde iBUYPOWER 2014 veya TITAN 2014 stickerı var diye binlerce dolar veren insanlar için konuşarak söyledim, bu tarz şeyler saklandığında zamanla 10-20 katı fiyatlara ulaşmasını sağlayabiliyor koleksiyoncuları sebebiyle.
iBP K2014 sticklar'ları normal bir seviye değil + onlar normal sticker, bahsedilen hatıra skinleri.

iBP K2014 sticklar'ları normal bir seviye değil + onlar normal sticker, bahsedilen hatıra skinleri.
Sırf Dust2 ilk kez havuzdan kaldırıldı diye binlerce dolara satılan bir altın AK olmuştu bulursam paylaşacağım. Onun üzerinde de hem Dust2 sticker olduğu için, hem hatıra olduğu için hem de altın olduğu için bu kadar ederi olmuştu.

Tamam onu ben de biliyorum ama onlar ayrı, sonradan yapıştırma çıkartmalar. Onların nadirliği başka bir şey.

Sırf Dust 2 ilk kez havuzdan kaldırıldı diye binlerce dolara satılan bir altın AK olmuştu bulursam paylaşacağım. Onun üzerinde de hem Dust 2 sticker olduğu için, hem hatıra olduğu için hem de altın olduğu için bu kadar ederi olmuştu.

Dostum o AK-47'nin zaten hatıra paketinden düşme olasılığı çok düşük, nadir bir skin. Burada bahsedilen hatıra paketi açtığımızda çıkma olasılığı en fazla olan aşırı yaygın skinlerden biri, herhangi bir nadirliği yok.

Sırf Dust2 ilk kez havuzdan kaldırıldı diye binlerce dolara satılan bir altın AK olmuştu bulursam paylaşacağım. Onun üzerinde de hem Dust2 sticker olduğu için, hem hatıra olduğu için hem de altın olduğu için bu kadar ederi olmuştu.
Boş. Eski hatıra deagle'ımda Dust 2 çıkartması vardı. Hiçbir değeri yok. Muhtemelen olay üzerindeki sticker değil skinin kendisidir. FN Hatıra Dragon Lore çıkattığınız zaman üstündeki sticker'lar değil DLore'un kendisi para ediyor.

Tamam onu ben de biliyorum ama onlar ayrı, sonradan yapıştırma çıkartmalar. Onların nadirliği başka bir şey.

Dostum o AK-47'nin zaten hatıra paketinden düşme olasılığı çok düşük, nadir bir skin. Burada bahsedilen hatıra paketi açtığımızda çıkma olasılığı en fazla olan aşırı yaygın skinlerden biri, herhangi bir nadirliği yok.
Konuyu yanlış anlayıp yanlış yorumladım, yaklaşım için teşekkürler. Bahsettiğim skini buldum.

1694094283160.png

Yeni konular

Geri
Yukarı