Havit Gamenote 7.1 FUXI-H3 alınır mı?

747

Centipat
Daha fazla  
Şu kulaklığı almayı düşünüyorum. CS, Valorant'ta ses kasmak için güzel bir şey lazım. Uzun süre götürecek. Bilen var mı?

Eğer kablosuz da olsun istiyorsanız zaten alternatifiniz yok hocam. Aynı kulaklığı kullanıyorum, CS'de ses kasabiliyorum ama kablolu olarak çok daha iyi kulaklıklar var tabii ki.

Dediğim gibi amacınız kablosuz ve konfor ise ses kasma kısmı tatmin edecektir.

Eğer kablosuz da olsun istiyorsanız zaten alternatifiniz yok hocam. Aynı kulaklığı kullanıyorum, CS'de ses kasabiliyorum ama kablolu olarak çok daha iyi kulaklıklar var tabii ki.

Vallahi kanka araştırdım bayağı adamlar acıtıyor kafanın üstü, ya da 7.1 iyi değil ses kasılmıyor falan demişler kulaklıkdan soğudum bildigin baska oyun icin var mı?

Hocam peki herhangi bir sorun yaşadınız mı yani çok sorun çıkıyor falan diyorlar kafanızı acıtıyor mu bağlantıda ve sesde sorun yaşıyor musunuz ve 7.1 iyi çalışıyor mu kulak pedleri yıkanabiliyor mu

Son düzenleme:
Hocam peki herhangi bir sorun yaşadınız mı yani çok sorun çıkıyor falan diyorlar kafanızı acıtıyor mu bağlantıda ve sesde sorun yaşıyor musunuz ve 7.1 iyi çalışıyor mu kulak pedleri yıkanabiliyor mu?

Yani bende bayağı araştırdım ama sorun yaşan fazla sevmeyen var kulak üstü acıtıyor oyun performansı 7.1 iyi değil sesi az diyen cok fazla.

@Yunus çetinkaya

7.1 özelliği bu fiyat bandındaki tüm kulaklıklarda çöp, yazılımsal olduğu için kalitesiz. 7.1 için bütçeyi çok yükseğe çekmek lazım o yüzden Stereo her halükarda daha iyi ve ses kastırıyor.

Pedleri yıkanabiliyor mu bilmesem de yıkamaya uygun bile pede benziyor, kirlenmediği için yıkama ihtiyacı duymadım.

Benim kafamı veya kulağımı falan acıtmadı hem de 10-12 saat aralıksız kullandıgım senaryoda bile. Sesi kişiye göre değişir ama bana tatmin edici geldi tabii ki öyle 50mm sürücüye sahip kablolu ve USB'den gücü alan kulaklıklar gibi bangır bangır değil, olmasına da gerek yok ses seviyesi yeterli diyebiliriz.

Mikrofon kalitesi de kablosuz olmasına rağmen gecikmesiz ve temiz gidiyor, patlama vs. yapmıyor. Fiyatına göre iyi bir kablosuz kulaklık diyebiliriz.

Eğer kablosuz şart değilse tabii ki H2002P gibi alternatiflere de yönelebilirsiniz.

@Yunus çetinkaya

7.1 özelliği bu fiyat bandındaki tüm kulaklıklarda çöp, yazılımsal olduğu için kalitesiz. 7.1 için bütçeyi çok yükseğe çekmek lazım o yüzden Stereo her halükarda daha iyi ve ses kastırıyor.

Pedleri yıkanabiliyor mu bilmesem de yıkamaya uygun bile pede benziyor, kirlenmediği için yıkama ihtiyacı duymadım.

Benim kafamı veya kulağımı falan acıtmadı hem de 10-12 saat aralıksız kullandıgım senaryoda bile. Sesi kişiye göre değişir ama bana tatmin edici geldi tabii ki öyle 50mm sürücüye sahip kablolu ve USB'den gücü alan kulaklıklar gibi bangır bangır değil, olmasına da gerek yok ses seviyesi yeterli diyebiliriz.

Mikrofon kalitesi de kablosuz olmasına rağmen gecikmesiz ve temiz gidiyor, patlama vs. yapmıyor. Fiyatına göre iyi bir kablosuz kulaklık diyebiliriz.

Eğer kablosuz şart değilse tabii ki H2002P gibi alternatiflere de yönelebilirsiniz.
çok sağol ben pek ses kasılcak oyun oynamıyorum zaten biraz bas olsun kulağı arıtmıycak kadar yeter bana bide yazmayı unutmuşum bütün bağlantı şekillerinde mikrofonu çalışıyor mu ben bunu aldım zaten yarın kargoya verilcek inşallah bi sorun çıkmaz sen kulaklıkı iyi buldun mu duruma göre hemen iptal edebilirimde

Bilgisayara kablolu şekilde bağlarsan maalesef mikrofonu çalışmıyor. (Büyük ihtimalle o esnada hem şarj edip hem de USB üzerinden gücü aldığı için) Onun haricinde diğer tüm kablosuz bağlantılarda sorunsuz şekilde çalışıyor.

Bilgisayara kablolu şekilde bağlarsan maalesef mikrofonu çalışmıyor. (Büyük ihtimalle o esnada hem şarj edip hem de USB üzerinden gücü aldığı için) Onun haricinde diğer tüm kablosuz bağlantılarda sorunsuz şekilde çalışıyor.
peki 3.5mm jak ile taktığımızda çalışıyor mu ve kulaklığı önerirmiydin yoksa pişmanmısın ve kulaklık kaliteli mi çok soru sorduğumu biliyorum kusura bakmayın

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı