Havit Gamenote 7.1 FUXI-H3 alınır mı?

3.5mm girişi ile telefonu kullanamazsın. Type-C girişi var. Bilgisayara kablolu şekilde takabiliyorsun. 3.5mm olan yeri sadece mikrofon için. Fiyatını göz önüne alırsak kesinlikle memnunum zaten yapısal vs. olarak Logitech G435'den daha iyi bir kulaklık ama 3 kat daha düşük fiyatta onu da göz önünde bulundurmalısın. Malzeme kalitesi de fena değil ve oldukça hafif neredeyse kafanda hissetmiyorsun.

3.5mm girişi ile telefonu kullanamazsın. Type-C girişi var. Bilgisayara kablolu şekilde takabiliyorsun. 3.5mm olan yeri sadece mikrofon için. Fiyatını göz önüne alırsak kesinlikle memnunum zaten yapısal vs. olarak Logitech G435'den daha iyi bir kulaklık ama 3 kat daha düşük fiyatta onu da göz önünde bulundurmalısın. Malzeme kalitesi de fena değil ve oldukça hafif neredeyse kafanda hissetmiyorsun.
çok teşekkür ederim yorumların için geçekten rahatladım ve ben aslında 3.5mm jak kablosu ile pc takınca mikrofon çalışıyor mu demek istemiştim

3.5mm jak kablosu ile bağlantı kuramazsın dediğim gibi yanına gelen kablonun Type-C girişini kulaklığa - USB girişini kasaya takıyorsun ve bağlanıyorsun.
yani içinden bir ucu Type-c diğer ucu 3.5mm jak olan bir kablo çıkmıyor mu benim hatam o zaman kusura bakmayın

Hayır öyle çıkmıyor. Tek bir kablo geliyor ve dediğim şekilde. Şarj etmek için telefon adaptörünü veya bilgisayarı kullanabilirsiniz.
izlediğim videolarda çıktığını söylemişlerdi birde özelliklerindede 3.5mm yazıyordu ondan demiştim kusura bakmayın o zaman

Hocam ben G435 almayı düşünüyordum ve bu kulaklığı gördüm fakat pek güven vermedi, G435 yerine alınır mı?

@Spidertliman

G435 oldukça eksik bir kulaklık, sırf sürücülerinin olduğu kısma perde koymamalarından bile anlayabiliriz. Boşu boşuna G435'e o parayı vermeyin, bütçeniz o civardayken Barracuda X - Cloud 2 Wireless - Virtuoso - HS55 - JBL 610 gibi kulaklıkları araştırıp karar verin derim. Ben seçecek olsam ya JBL 610 ya da Virtuoso bakardım.

Geri
Yukarı