Hawk Fab vs IKEA Markus

mert_jpeg

Femtopat
Daha fazla  
IKEA Markus'u deneme fırsatım oldu ama Hawk Fab'ı deneyemedim. IKEA markus inanılmaz rahat ama bağdaş kuramıyorum onda kolçakları falan çok sıkıntı yaratıyor ve sabit. Hawk Fab kullanıcıları tecrübelerini paylaşabilir mi?

Hawk fab'ın sırt ve bel yastığından çok şikayetçiyim.

Markus genel olarak rahat ama bana göre eksileri sabit bel desteği olması başta çok vuruyor gibi oluyor ağrı yapıyordu şu an olmuyor bazıları çıkarmış oradaki süngeri ben yapamadım, bir diğeri de sabit kol desteği onun dışında rahat koltuk.

Hawk fab'ın sırt ve bel yastığından çok şikayetçiyim.
Bu arada merak ettiğim bir kısım daha var, Markus genel olarak dik durumdayken değil de yaslandığında daha çok rahat direkt arkaya yatıyor ve orada güzel bir şekilde kalabiliyor. Hawk için bu durum tam olarak nasıl?

Bu arada merak ettiğim bir kısım daha var, Markus genel olarak dik durumdayken değil de yaslandığında daha çok rahat direkt arkaya yatıyor ve orada güzel bir şekilde kalabiliyor. Hawk için bu durum tam olarak nasıl?
Ben 1 ay kadardır Hawk Fab kullanıyorum. Genel olarak iyi fakat eksi yanları:
-kafa yastığını daha sert yapamazlardı, içindekini çıkarıp pamuk doldurdum,
-bel yastığı bir süre oturunca araya giriyor ve orada sıkışıyor kendin çıkarman gerek,
-yaslanırken falan kendini arkaya veya öne verirken koltuktan çıt çıt sesleri gelebiliyor bazen,
bunların harici genel olarak iyi diyebilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı