Elektronik Hiksemi 256 GB Flash Bellek 351 TL

AhmetKonyaspor

Centipat
Daha fazla  
Hiksemi markasını hiç duymadığınızı biliyorum. Fakat satıcı Amazon'un kendisi olduğu için alınabilir bakarsınız sizi tatmin etmez iade edebilirsiniz.

Özellikleri:
USB 3.2 portuna sahip, 150 MB okuma- 50 MB yazma hızı sunuyor. Telefonda kullanmak için typ-c ucuda mevcut. Sağlam metal malzemeden yapılmış ısınma sorunu yok. Bende 2 gündür kullanıyorum güzel fiyat performans bir Flash Bellek. RDR 2'yi attım içine oradan oynuyorum.

Not: Tek parça halinde 4 GB'den yüksek dosyalar atmak için flashı NTFS olarak biçimlendirin. Ben RDR2 ilk başta atamadım standart olarak exFAT forumundaydı. Ama NTFS formatında olursa telefondan dosyaları göremezsiniz bu yüzden kullanım amacınız telefon ise NTFS olarak biçimlendirmeyin.

Amazon.com.tr

Görseller:
IMG_20240311_134314.jpg
IMG_20240311_134606.jpg
IMG_20240311_135136.jpg

Son düzenleme:
Hiksemi markasını hiç duymadığınızı biliyorum. Fakat satıcı Amazon'un kendisi olduğu için alınabilir bakarsınız sizi tatmin etmez iade edebilirsiniz.

Özellikleri:
USB 3.2 portuna sahip, 150 MB okuma- 50 MB yazma hızı sunuyor. Telefonda kullanmak için typ-C ucuda mevcut. Sağlam metal malzemeden yapılmış ısınma sorunu yok. Bende 2 gündür kullanıyorum güzel fiyat performans bir flash bellek. RDR 2'yi attım içine oradan oynuyorum.

Not: Tek parça halinde 4 GB'den yüksek dosyalar atmak için flashı NTFS olarak biçimlendirin. Ben RDR2 ilk başta atamadım standart olarak exFAT forumundaydı. Ama NTFS formatında olursa telefondan dosyaları göremezsiniz bu yüzden kullanım amacınız telefon ise NTFS olarak biçimlendirmeyin.

Amazon.com.tr

Görseller:
Eki Görüntüle 2138257Eki Görüntüle 2138258Eki Görüntüle 2138259

Alır almaz o kadar GB ne yükledin.
Yüklerken ki performansı nasıl iyi miydi? Öneriyor musun?

Alır almaz o kadar GB ne yükledin.
Yüklerken ki performansı nasıl iyi miydi? Öneriyor musun?
Öneririm kendimde kullanıyorum. Flash bellekte 2 adet oyun yüklü. Rdr 2 ile just cause 3. İnternetim yavaş olduğu için bu oyunları Flash belleğe atıp sonradan PC ye aktarmak maksadıyla bu Flash belleği aldım. Tabi bütçeniz yüksekse Kingston ve türevi markalar daha iyi. Hatta taşınabilir ssd alın 450mb sn hız sunuyorlar. Ama yinede 350 liraya 150mb sn sunabilen 256 GB hafızalı bu Flash bellek baya cazip geldi.

Öneririm kendimde kullanıyorum. Flash bellekte 2 adet oyun yüklü. Rdr 2 ile just cause 3. İnternetim yavaş olduğu için bu oyunları Flash belleğe atıp sonradan PC ye aktarmak maksadıyla bu Flash belleği aldım. Tabi bütçeniz yüksekse Kingston ve türevi markalar daha iyi. Hatta taşınabilir ssd alın 450mb sn hız sunuyorlar. Ama yinede 350 liraya 150mb sn sunabilen 256 GB hafızalı bu Flash bellek baya cazip geldi.
Flash belleğe yüklediğimiz oyunları istediğimiz zaman oynayabiliyor muyuz hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı