Hindu olmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sırf mesaj olsun diye atılmış, ne komik ne mantıklı bir cevap. Sizi ilgilendirmeyen bir konu ise sizi ilgilendiren konulara yanıt verebilirsiniz.

Artık İslam bana çok saçma gelmeye başladı Hinduizm'i araştırdım ve gayet güzel bir din gibi görünüyor hindu olmak için ne yapmalıyım?

(Lutfén dalga geçmeden düzgün bir şekilde cevap verin)

İslam neden size artık saçma gelmeye başladı? Bunun sebebi Türkiye'de yaşanan İslam mı? Yoksa medyanın yansıttığı İslam mı?

Artık İslam bana çok saçma gelmeye başladı Hinduizm'i araştırdım ve gayet güzel bir din gibi görünüyor hindu olmak için ne yapmalıyım?

(Lutfén dalga geçmeden düzgün bir şekilde cevap verin)

Neresi saçma geldi? aklınızdaki soruları bildiğim kadarıyla yanıtlarım.

Sırf mesaj olsun diye atılmış, ne komik ne mantıklı bir cevap. Sizi ilgilendirmeyen bir konu ise sizi ilgilendiren konulara yanıt verebilirsiniz.

İslam neden size artık saçma gelmeye başladı? Bunun sebebi Türkiye'de yaşanan İslam mı? Yoksa medyanın yansıttığı İslam mı?
Neresi saçma geldi? aklınızdaki soruları bildiğim kadarıyla yanıtlarım.
Hocam İslam nedense sürekli hep ibadet etmemizi istiyor. Kadınların sürekli nerdeyse her yerini kapatması gerekiyor yani çok ağır kuralları var ayrıca nedense güzel bir din ama ibadet şekli pek hoşuma gitmiyor aslında hinduların ibadet şekli daha çok hoşuma gidiyor.

Hocam İslam nedense sürekli hep ibadet etmemizi istiyor. Kadınların sürekli neredeyse her yerini kapatması gerekiyor yani çok ağır kuralları var ayrıca nedense güzel bir din ama ibadet şekli pek hoşuma gitmiyor aslında hinduların ibadet şekli daha çok hoşuma gidiyor.

İbadet öncelikle bir korunmadır sonra da Allah'ın sana verdiklerinin bir şükrü olarak yapmak zorunda olduğun bir uygulamadır. Kadınların kapanması durumu ise yine kendini korumak isteyen kapanır isteyen kapanmaz bu kişi ile Allah arasındadır. Kur'an'ı okumadan bir hevese kapılıp ergence davranışlar gösteriyorsunuz Kur'an'ı kerimi okuyun öyle bir fikir sahibi olursunuz.

İbadet öncelikle bir korunmadır sonra da Allah'ın sana verdiklerinin bir şükrü olarak yapmak zorunda olduğun bir uygulamadır. Kadınların kapanması durumu ise yine kendini korumak isteyen kapanır isteyen kapanmaz bu kişi ile Allah arasındadır. Kur'an'ı okumadan bir hevese kapılıp ergence davranışlar gösteriyorsunuz Kur'an'ı kerimi okuyun öyle bir fikir sahibi olursunuz.
Teşekkür ederim. Biraz daha araştırmaya deneyip Kur'an okuyacağım en sonunda bir sonuca varmaya deneyeceğim yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Teşekkür ederim. Biraz daha araştırmaya deneyip Kur'an okuyacağım en sonunda bir sonuca varmaya deneyeceğim yardımcı olduğunuz için teşekkürler.
İnek eti yiyemeyeceksin Hindu olursan bunu düşün ve gel tertemiz Ateist ol aramıza alalım seni. Hiç kural yok, kafana göre yaşıyosun. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı