HIQ gh up alınır mı?

çağan bay

Centipat
Daha fazla  
Bu gh up gördüm biraz araştırdım ama sizlerede bir sorayım dedim kullanan varsa nasıl etki etti yan etkileri oldu mu?

Bu tarz ürünler genelde boş beleş oluyor. Arjinin'in etkisi var tabii, lakin direkt olarak sitrülin yada arjinini almak daha iyi olur.

Bu tarz ürünler genelde boş beleş oluyor. Arjinin'in etkisi var tabii, lakin direkt olarak sitrülin ya da arjinini almak daha iyi olur.

Güçlendirdi diyenler falan olmuş ama bilmiyorum içindeki aminoasitlere baktım yenilenmeyi hızlandırıyormuş sanırım ama alıp kendimde denemeyi istiyorum.

Güçlendirdi diyenler falan olmuş ama bilmiyorum içindeki aminoasitlere baktım yenilenmeyi hızlandırıyormuş sanırım ama alıp kendimde denemeyi istiyorum.
Sen adam akıllı sporunu yap, uykunu uyu ve beslen bu tarz şeylere ihtiyacın kalmaz. Bu ürün testesteronu arttırmaz, az ise olması gereken kendi seviyesine çeker. Sen zaten her şeyini düzgünce yaparsan bu ürünün getireceği o etkiye ihtiyacın kalmaz çünkü öyle bir etki getiremez.

Bunu alacağın paraya kreatin, sitrülin al.

Sen adam akıllı sporunu yap, uykunu uyu ve beslen bu tarz şeylere ihtiyacın kalmaz. Bu ürün testesteronu arttırmaz, az ise olması gereken kendi seviyesine çeker. Sen zaten her şeyini düzgünce yaparsan bu ürünün getireceği o etkiye ihtiyacın kalmaz çünkü öyle bir etki getiremez.

Bunu alacağın paraya kreatin, sitrülin al.
saç döküyo muhabbeti yüzünden almıyorum ben

Kreatinin o etkisi kanıtlanmış bir şeye dayalı değil. Genetik olarak yatkınlığında yoksa bu korkuya gerek yok.
işte genetik olarakta olduğu için pek almak istemiyorum salonda arkadaşım var tüm sülalesi kel kullanıyo dökülmedi diyo ama kişiden kişe değişir diye tahmin ediyorum döktü diyende var

@çağan bay O halde sitrülin alabilirisiniz. Yine söylüyorum, adam akıllı antremanını yapıp, yemeğini yemiyorsan adam akıllı uyumuyorsan ilk önce bunlara odaklan sonra supplement bak.

@çağan bay o halde sitrülin alabilirisiniz. Yine söylüyorum, adamakıllı antrenmanını yapıp, yemeğini yemiyorsan adamakıllı uyumuyorsan ilk önce bunlara odaklan sonra supplement bak.

Yok kanka, şu an bayağı iyi yiyorum. Günlük 4000 kalorinin üzerinde alıyorum ve antrenmanlarım gayet iyi çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı