Horor 70'te yukarıdan aşağıya kısayollar ve çift tıkla ekran kilidi açmak

sevgiicin

Hectopat
Honor 70'te:
1 -Yukarıdan aşağıya kısayolların çıkması (ekran parlaklıgı Wi-Fi ayarları gibi)
2- Çit tıkla ekran kilidi açmak?
3 -Arka planda eski açtıklarımı nereden kapatıyorum/görüyorum?
4- Bir uygulamayı arkaya almak için ekran ortasına basılıyor, ya kapatmak için?

Teşekkürler.

Son düzenleme:
Honor 70'te:
1 -Yukarıdan aşağıya kısayolların çıkması (ekran parlaklıgı Wi-Fi ayarları gibi)
2- Çit tıkla ekran kilidi açmak?
3 -Arka planda eski açtıklarımı nereden kapatıyorum/görüyorum?
4- Bir uygulamayı arkaya almak için ekran ortasına basılıyor, ya kapatmak için?

Teşekkürler.
Honor 70'i bilmesem de tahmin edeyim.
1. Ekranın en üstünden aşağı doğru kaydırdığınızda kısayollar çıkmıyor mu?
2. Ayarlar-Erişilebilirlik-Kısayollar ve hareketler içinde bir yerlerde diye gördüm
3. Bu yeni kaydırma hareketlerinden hiç haberim yok, ekranda sabit sanal tuş severim ben :).
4. Ekranın altından yukarı doğru kaydırdığınızda arkaya atıyor olabilir, yine bilmediğim yerden geldi.

1Bildirimler ust ve sonra sagdan soldan mı yapıyorsun geliyor ben direk ustten asagı istiyorum.
2Çift tık ekran kilidi açma bulamadım halen :(
2arka plan açtıklarımı toplu ya da tek tek nasıl kapatırım görürüm bulamıyorum

Bir de arama ses kaydını bulamadım

Son düzenleme:
1Bildirimler ust ve sonra sagdan soldan mı yapıyorsun geliyor ben direk ustten asagı istiyorum.
2Çift tık ekran kilidi açma bulamadım halen :(
2arka plan açtıklarımı toplu ya da tek tek nasıl kapatırım görürüm bulamıyorum

Bir de arama ses kaydını bulamadım
Bildirimlerin öyle tek seferde gelmesini istiyorsanız nova launcher ile ancak ana ekrandayken yapabilirsiniz. Direkt ekranın neresinden kaydırırsanız kaydırın istediğiniz yer görünür.
Çift tıkla ekran açma menüsünü gösteren bir video var, belki oradan bulursunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son uygulamalar kısmı da ekranın altından yukarı kaydırıldığında görünüyor diyor şu sitede. Siz bu ekran hareketleri kısayolunu kullanmıyor musunuz anlamadım, sanal tuş olsa zaten tıklamak yetecek, hey gidi sanal tuş.

Arama kaydını google yasakladı ancak isteyen ya belli bölgeye özel roma ya da hepsine koyuyor. Honor'ın isteyip istemediğini bilmiyorum.

Bildirimlerin öyle tek seferde gelmesini istiyorsanız Nova Launcher ile ancak ana ekrandayken yapabilirsiniz. Direkt ekranın neresinden kaydırırsanız kaydırın istediğiniz yer görünür.
Çift tıkla ekran açma menüsünü gösteren bir video var, belki oradan bulursunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son uygulamalar kısmı da ekranın altından yukarı kaydırıldığında görünüyor diyor şu sitede. Siz bu ekran hareketleri kısayolunu kullanmıyor musunuz anlamadım, sanal tuş olsa zaten tıklamak yetecek, hey gidi sanal tuş.

Arama kaydını Google yasakladı ancak isteyen ya belli bölgeye özel roma ya da hepsine koyuyor. Honor'ın isteyip istemediğini bilmiyorum.

Çok teşekkür ederim zahmet verdiiniz vaktiniz harcadığınız için.
Çift tık benim için harika oldu sayenizde.

Arama kaydı Xiaomi telefonumda vardı eski tel ondan demek:(
Aşağıdan yukarı kaydırınca hiçbir şey göremiyorum belki de açık olan yok ama anlayamıyorum. Şöyle sorsam olur mu?

1-Chrome açacağım kapanmasın aklsın orada
2-bir banka girii yapacağım kapanmasın kalsın orada
3-başka bir şey açacağım kapanmasın kalsın orada.

Şimdi aralarında gezmek istiyorum yapabilir miyim?

Sadece 1 programa bağlamış gibi beni ya kapatıyor ya açıyor oysa bana bırakmasını istiyorum özgür olmak.

Yani hep beni kendine sürüklüo gibi. Benim hiç sevmediğim şey iPhone kafası var bunda da sanırım :) ben biraz yaşlıyımda dostum ve acemi affet

Çok teşekkür ederim zahmet verdiiniz vaktiniz harcadığınız için.
Çift tık benim için harika oldu sayenizde.

Arama kaydı Xiaomi telefonumda vardı eski tel ondan demek:(
Aşağıdan yukarı kaydırınca hiçbir şey göremiyorum belki de açık olan yok ama anlayamıyorum. Şöyle sorsam olur mu?

1-Chrome açacağım kapanmasın aklsın orada
2-bir banka girii yapacağım kapanmasın kalsın orada
3-başka bir şey açacağım kapanmasın kalsın orada.

Şimdi aralarında gezmek istiyorum yapabilir miyim?

Sadece 1 programa bağlamış gibi beni ya kapatıyor ya açıyor oysa bana bırakmasını istiyorum özgür olmak.

Yani hep beni kendine sürüklüo gibi. Benim hiç sevmediğim şey iPhone kafası var bunda da sanırım :) ben biraz yaşlıyımda dostum ve acemi affet
Öncelikle estağfirullah. Sonra şu ekran hareketlerini bırakmanızı önermek aklıma geldi. Bırakabilirseniz eğer Ayarlar-Sistem ve güncellemeler-Sistem gezintisi-3 tuşlu gezinti gibi yazan yeri etkinleştirmenizi tavsiye etmek isterim. Ayar menülerini kafadan sallıyorum nette ingilizce halleri var. 3 tuşlu sanal gezinti çubuğunu etkinleştirmeyi başarırsanız son uygulamaları gösteren kare şeklinde tuşa bastığınızda uygulamalar görünmeli. Üzerlerine basılı tuttuğunuzda da bir asma kilit simgesi filan çıkarsa arka planda kapatılmaları filan engellenebilir. Ben de yeni telefonlarda acemiyim :). İnşallah olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı