Hot swap klavye önerisi

nowe

Hectopat
Merhaba fonksiyon tuşlarının da yer aldığı sessiz anahtarları olan hotswap klavye arıyorum. Bütçem 1500TL civarı. Biraz daha çıkabilirim. Şu anda ASUS ROG STRIX Scope RX red Switch klavye kullanıyorum sesi tok ama sesliler yine de.
Daha önce ducky One 3 sf kullanmıştım ve tuşlarında 1 haftalık sürede soyulma yaşadım ve iade ettim. Onda Cherry silent red anahtarlar vardı gerçekten çok sessizlerdi memnundum sessizliğinden. Onlara denk bir anahtar önerisi de yaparsanız sevinirim.

yukarıdaki konuya kimse yorum yapmadı bende bu yüzden konuyu biraz değiştirip tekrar açmaya karar verdim.

şu anda asus rog strix scope rx red klavye kullanıyorum.. klavyeden yana tek şikayetimin ses tarafında oluşu. tok ama yine de sesliler akşamları oyun oynarken sıkıntı oluyor ev ahalisinden mütevellit.

klavye almak ya da yapmak niyetine girdim. klavye alırsam fiyat bandım 2000tl-2500tl bu fiyat bandında %75 fonksiyon tulşlarının olduğu hot swap bir klavye niyetindeyim switchleri sessiz bir switchle değiştirmeyi planlıyorum. aklımda birkaç klavye var onları aşağıya yazacağım. fikir sahibi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.

epomaker ep84, akko s5075s, royal kludge h81, skyloong gk75 ayrıca fl esports cmk75, fl esports gp75, yunzii yz75, gamakay v.s. klavyelerde var ama 2500tl bandının üstünde bu klavyeler

custom yapma kısmına girersem bütçemin çok dışına çıkacağımı biliyorum bunu zamana yaymam gerekecek, hepsini birden alamam.. yavaş yavaş yapacağım gibi görünüyor. yine %75 fonksiyon tuşları ve ultra sessiz olmak koşulu ile. bu konuda da bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. iso yapmak istiyorum ama pek yaygın değil gibi..

custom yaparsam da bu kadar para vermeye değer mi diye de düşünmüyor değilim.. sonuçta akşamları arkadaşlarımla cs oynuyorum birde normal kullanım senaryom var uzun saatler pc başında değilim. yani yukarıdaki klavyelerden birini alıp sessiz hale getirmek daha mantıklı geliyor bana.. kararsız kaldım, yine de fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazonda akkonun indirimi var şu an ve modelini hatırlamıyorum ama gümrük dahil 2k'ya denk gelen modelleri var. Pcde olmadığım için bakamiyorum, bir bakın isterseniz hocam. Switch olarak da akko haze pink'i araştırmanızı öneririm ben sipariş vericem sessiz olması sebebiyle.

@tunorno akko da en uygun 3087 modeli var o da 2400tl civarı. Ben başka göremedim

@tunorno akko da en uygun 3087 modeli var o da 2400tl civarı. Ben başka göremedim
Birde hazo pink in pre travel biraz yüksek gibi 2.0 daha düşük gecikmeli silent switch yok mudur?

@Hyuuga Neji siz bu konular da kabul görmüş birisiniz. Aşağıdaki klavye sizce değer mi?

Son düzenleme:
@Hyuuga Neji switch olarak da bunu beğendim ama sizinde silent kısmında öneriniz varsa onu da bakabilirim.

@Hyuuga Neji switch olarak da bunu beğendim ama sizinde silent kısmında öneriniz varsa onu da bakabilirim.
10'lu satılıyor switch. 70 dolar + vergi + kargo. Siz düşünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı