Hot swap klavye önerisi

@Hyuuga Neji ben parasal olarak sormamıştım. düşük değerler olması iyi oluyor sanırım. 2.0 olsa çok fark yaratır mı? bir sürü marka var çünkü gateron, gazzew, durock,zealpc, cherry mx , kailh. yani bunların da lineer sessiz switch olanları da var.. ama pre-travel kısımları 1.9-2.4 arası..

@Hyuuga Neji ben parasal olarak sormamıştım. düşük değerler olması iyi oluyor sanırım. 2.0 olsa çok fark yaratır mı? bir sürü marka var çünkü gateron, gazzew, durock,zealpc, cherry mx , kailh. yani bunların da lineer sessiz switch olanları da var.. ama pre-travel kısımları 1.9-2.4 arası..
O pek bir şey farketmiyor. Linear istediğinizi alın.

@Hyuuga Neji bu modelin m1 olanını sadece kasa olarak satan biri daha var.. sadece kasayı almak daha mı mantıklı keycaps ve switchi sonra da alabilirim

İlanın sahibi @gedik hocam. M1 kit aklınıza yattıysa hocama danışabilirsiniz. Switche de hemen karar vermeyin bence. Linear veya tactile öneririm. Sevdiklerimden linear olarak Akko Cream Yellow v3, Gat Ink Blacks; tactile olarak Akko Lavender Purple, Akko Cream Blue v3 öneririm.

Son düzenleme:
Güzel seçimler hocam. Bütçe sıkıntınız varsa 5075B+ da alabilirsiniz. 2100TL'ye denk geliyor şu an indirimde.
@Güllaç bende ki de şans işte. adam kasayı satmaktan vazgeçmiş. umtlandıydım bir ara..

@Güllaç ben göremedim 2100tl siz nereden gördünüz bana link atar mısınız aslında 5075s de hoşuma gitmişti. ne bileyim abs palstik kasa olmasın diye düşünüyordum.

@Güllaç bende ki de şans işte. adam kasayı satmaktan vazgeçmiş. umtlandıydım bir ara..

@Güllaç ben göremedim 2100tl siz nereden gördünüz bana link atar mısınız aslında 5075s de hoşuma gitmişti. ne bileyim abs palstik kasa olmasın diye düşünüyordum.
Hocam evet alüminyum kasa varken plastik kasa bir tık tırt kalıyor fakat 2100TL'ye 5075B+ alabilecekken plastik kasa diye almamak saçma olur. Plastik kalitesiz bir malzemeden de değil zaten. Alüminyumu aratmaz diye tahmin ediyorum.

@Güllaç buradan almak bilemedim hem kargo hem vergi 2100 tl fazla çıkmasın keşke yurtdışında arkadaşım olsa da keychron q1 alsam. 7 dolar shipping çıkarıyor bir yanlışlık olmasın? vergisi ne kadar olur onu da bilemedim.

@Güllaç buradan almak bilemedim hem kargo hem vergi 2100 tl fazla çıkmasın keşke yurtdışında arkadaşım olsa da keychron q1 alsam. 7 dolar shipping çıkarıyor bir yanlışlık olmasın? vergisi ne kadar olur onu da bilemedim.
Gümrük vergisi çıkmıyordu en son hocam. 76 dolara denk geliyor toplamda. 80'e yuvarlayabiliriz.

Geri
Yukarı