HP Victus 16-S0018NT R5 7640HS RTX4060 alınır mı?

XEshkan

Femtopat
Daha fazla  

Bu fıyatlarda bilgisayar almak ıstıyorum bunlar ıyı mı yoksa bu fıyatlara daha ıyısı var mı sızce? Ayrıca kesın 1TB SSD olması gerek.

Hayır, ekranları çok soluk ve kasa kalitesi kötü.

Alın hocam. Arkadaşlar Acer fanboy'u. Ekran kendi yaptığım ghosting testi güzel. MUX açınca +50nit daha parlaklık artıyor. Nitro serilerinde kasası plastik bu segmentte bilgisayar kasaları plastiktir. Plastik olsada gacur gucur ses çıkarmıyor oturmuş sert plastiğe sahip. Nitro da klavyesi bastırınca esniyor ince plastiğe sahip bunlar böyle değil. İşlemci gücüde AMD'in vaat ettiği değerin üstünde Watt değerine sahip. Hiç sıkıntınız olmasın oyunları yağ gibi oynatıyor. Ayrıca bende de Nitro 5 bilgisayar var. Acer'ın BIOS desteği 1 yıldır, HP düzenli olarak BIOS güncellemesi vermektedir. Acer'ın Türkiye servisi kötüdür ben memnun kalmadım. HP'in şikayetvar üzerinde şikayetlere cevap vermektedir, sorun yaşarsanız servisle ilgili şikayet oluşturup üst yetkili müdüründen dönüş alacaksınız.

Alın hocam. Arkadaşlar Acer Fanboy'u. Ekran kendi yaptığım ghosting testi güzel. MUX açınca +50nit daha parlaklık artıyor. Nitro serilerinde kasası plastik bu segmentte bilgisayar kasaları plastiktir. Plastik olsa da gacur gucur ses çıkarmıyor oturmuş sert plastiğe sahip. Nitro da klavyesi bastırınca esniyor ince plastiğe sahip bunlar böyle değil. İşlemci gücüde AMD'in vadettiği değerin üstünde watt değerine sahip. Hiç sıkıntınız olmasın oyunları yağ gibi oynatıyor. Ayrıca bende de Nitro 5 bilgisayar var. Acer'ın BIOS desteği 1 yıldır, HP düzenli olarak BIOS güncellemesi vermektedir. Acer'ın Türkiye servisi kötüdür ben memnun kalmadım. HP'in Şikayetvar üzerinde şikayetlere cevap vermektedir, sorun yaşarsanız servisle ilgili şikayet oluşturup üst yetkili müdüründen dönüş alacaksınız.

35000 TL verilmeyeceğini %45 NTSC ekran almak iyi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı