HP Victus 16-S0018NT R5 7640HS RTX4060 alınır mı?

Nitro 5 kullanmışsın Nitro 16 ile yarıştırman yanlış.
Biz o arkadaşla zamanında tanıştık konuyu bildiği için attım. Nitro da ne kronik sorun yaşadın diyor. Nitro 16 da Nitro 5'in yeni isim hali 16.inç ekranlı yeni modeli. Nitro serilerine önemsemiyor. Bak bu Acer topluluğunda çok takıldım orada Predator kullanan yardım eden biri kendisi bile söyledi önemsemiyor Acer ve halen böyle sorun varken Acer neden güncelleme getirmediğini şaşırdığını söyledi. Sende bak zamanda eski Victus kullanmışsın sende karşılaştırmaman gerekli o zaman.

@SunSet attığım model diyorum, eski model cihazın sorunlarıyla yeni cihazı yargılıyorsun.
Acer için genelleme yorum yaptım ben. Bunlarda yazılım desteği yok biz bunu Acer topluluğunda yabancı arkadaşlarla kanıtladık biraz gezinin ya yeter bıktım sizde kanıtlamaktan.

Hocam Forza veya benzerı guzel grafıklı bir oyunla kısa bır vıdeo cekıp atabilir misınız zahmet olmazsa.
Hocam Forza satın almadım. Ama denenmiş halini atabilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biz o arkadaşla zamanında tanıştık konuyu bildiği için attım. Nitro da ne kronik sorun yaşadın diyor. Nitro 16 da Nitro 5'in yeni isim hali 16.inç ekranlı yeni modeli. Nitro serilerine önemsemiyor. Bak bu Acer topluluğunda çok takıldım orada Predator kullanan yardım eden biri kendisi bile söyledi önemsemiyor Acer ve halen böyle sorun varken Acer neden güncelleme getirmediğini şaşırdığını söyledi. Sende bak zamanda eski Victus kullanmışsın sende karşılaştırmaman gerekli o zaman.

Acer için genelleme yorum yaptım ben. Bunlarda yazılım desteği yok biz bunu Acer topluluğunda yabancı arkadaşlarla kanıtladık biraz gezinin ya yeter bıktım sizde kanıtlamaktan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

12500H 3060 kullandım hala fark yok gibi yenilerinde.

@SunSet attığım model diyorum, eski model cihazın sorunlarıyla yeni cihazı yargılıyorsun.

İsterseniz illa Nitro serisi değil bakın başka Acer modelinde kronik problem yaşadım. Hatta Murat hocam ile eskilerden zamanında bu bilgisayar için tartıştık sağ olsun Acer'ın kronik olduğunu anlayınca THH ile iade ettim. Hatta bana bir daha aynı marka alma problem yaşadığın markadan alma demişti, dinlemedim üstadı yine aynı markadan Nitro 5 aldım orada da gizli ayıp kronik probleme rastladım. Ben bunları yaşadım başka arkadaşlar da yaşamasın. Bu yüzden bunların servisinide iyi biliyorum sallamıyorum markaya.

Son düzenleme:

Guzel grafıklı bır oyun olsun yeter.

Guzel grafıklı bır oyun olsun yeter.
Bu arada benim ekran kart RTX 4050. Attığım videolardan izle yeni bir videoda atayım isterseniz.

Bu arada benim ekran kart RTX 4050. Attığım videolardan izle yeni bir videoda atayım isterseniz.
bence güzel alınır

Bence güzel alınır.
Bakın ben memnun kalmazsam önermem. Problem yaşadığımı da söylüyorum. İleride bu markada problem yaşayınca aynı şekil bunada yazacağım. Lenovo'da kullandım onda da fena limit vardı ayrıca ekranı TN olunca sarı ekranı vardı. Ha servisi Acer'a göre iyidi fakat onda da kolay anakart arızası yaşamıştım hatta benim aldığım Lenovo bilgisayarın oyuncu modelini arkadaş satın almıştı 3 aylık bilgisayarda anakart arızası yapmıştı. Anakartı değiştirdiklerinde bilgisayar bilgilerini girmeyi unutmuştu servisi. Her ikimizde de durum aynıydı ve kendimiz bir DC'de kanal bulup oradan Lenovo kodlarını atıp kendimiz seri numara ve model ismini değiştirilen anakarta girmiştik.

Ekranı çok soluk Victus'ların almayın.
Ben ne kötü ekranlı laptoplar kullandım TN'sinden tut IPS ekranına kadar. Bakın kötü değil, söylenen verilere bakmayın. Ha herkesin zevkine uymaz kimisi daha canlı ve parlak ekran ister fakat bu abarttığınız kadar kötü bir ekranı yok. Ben Freedos satın almamıştım acaba benim laptopta farklı panel mi kullanılmış bilemem ama bendeki ekran gerçekten güzel öldüreceğiniz bir ekran değil. Nitro 5 satın aldığım zaman Victus almamıştım o zamanlar daha kötü paneller vardı yanlış hatırlamıyorsam TN paneldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı