HP Victus 16-S0018NT R5 7640HS RTX4060 alınır mı?

Ben ne kötü ekranlı laptoplar kullandım TN'sinden tut IPS ekranına kadar. Bakın kötü değil, söylenen verilere bakmayın. Ha herkesin zevkine uymaz kimisi daha canlı ve parlak ekran ister fakat bu abarttığınız kadar kötü bir ekranı yok. Ben FreeDOS satın almamıştım acaba benim laptopta farklı panel mi kullanılmış bilemem ama bendeki ekran gerçekten güzel öldüreceğiniz bir ekran değil. Nitro 5 satın aldığım zaman Victus almamıştım o zamanlar daha kötü paneller vardı yanlış hatırlamıyorsam TN paneldi.

Yani 165 Hz %100 sRGB almak varken neden 144 Hz %45 NTSC alalım ki.

Tamam aşırı fark yok ama yine de göz zevkine önemli.
Doğrudur. Hocam Cihaz TV dediği şuydu, yan yana konulmazsa ve Adobe gibi profesyonel tasarımcı değilseniz anlamazsınız demişti. Ben sadece ekranı çok öldürenler için diyorum. Hatta ghosting fazla diyenler için video bile çektim ama sonuç başarıylıydı cidden beğenen oldu. Keşke telefonum kamera güzel olsa da o güzel sonucu daha net çekebilseydim.

%45 NTSC cidden abartılıyor, hiç de abartıldığı kadar kötü bir kullanım deneyimi sunmuyor. Ufak tefek ton farklılıkları belli oluyor evet fakat tasarımla vs. uğraşmayan biri için rahatsız edici düzeyde değil.

Geri
Yukarı