Huawei Mate 20 Lite saçmalıyor

xCraxBow

Decapat
Yer
didim
Huawei Mate 20 Lite telefonum var 7 ay önce aldım son 3 ay önce dizim çarpması sonucu biraz büküldü servise yollamak için sıfırladım tabii büküldü 2 hafta sonra falan yolladım telefonu sifirladm kutuladm kargoladim 2 hafta sonra kargoyla geri geldi 600 TL fiyat bictiler buraya kadar telefonda bükük olmasına rağmen performans da gram değişiklik yoktu sifirladiktan sonra oldu geldi kurdm açtım 1 hafta sonra telefon kendi kendine 10 uygulama acsam kasmicak isinmicak telefon kasmaya donmaya başladı bir ara kendi kendine 3 4 program açık olunca res atıp açılıyordu günde 2 kere falan şimdi telefonda öyle Red atma sorunu yok düzeldi kendine kendine ama şimdi daha da kötü Chrome'de kasıyor telefon yanıyor emiu10 gelmiş 2 ay guncelleyemedim internet yoktu yeni guncelledm düzelmedi bilen birisi var mı çok yazdım kusura bakmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı